Bydlení Brâník

Praha 4 - Braník, podzim/zima 2021
ZÁKLADNÍ INFO
Zahájení výstavby: 2020-03-01
Počet bytů: 137
Nejmenší byt: 1 + kk (31,3 m2)
Největší byt: 6 + kk (210 m2)
Počet domů: 15
Nejmenší byt: 5 + kk (216,5 m2)
Největší byt: 6 + kk (221,5 m2)
Cena od: 3 900 000 Kč
Cena do: 22 000 000 Kč
PENB: B
PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU
Chytré bydlení @Braník nebo také zkráceně Bydlení Brâník je nový rezidenční areál developerské společnosti Trigema budovaný v centrální poloze Braníka naproti Branickému náměstí. Na 140 nových bytů a 15 řadových rodinných domů je citlivě zasazeno do lokality, která nepostrádá osobitý půvab pražské periferie, rychlé spojení s centrem města a sousedství bohaté zeleně.  Dispozice bytů a domů zde ocení především aktivní rodiny. Do 20 minut chůze je možné se odtud dostat do více než 20 sportovních nebo rekreačních zařízení, v blízkosti areálu se nacházejí známé pražské běžecké a cyklistické stezky.

Součástí projektu bude kromě rezidenčních objektů také soukromý vnitroblok, kvalitní zeleň, odpočinkové zóny, dětská hřiště a další občanská vybavenost umístěná v několika komerčních prostorech domů. Nezanedbatelnou výhodou je taktéž dostatek parkovacích míst pro obyvatele komplexu i pro nerezidenty. 

V rámci konceptu Chytrého bydlení společnosti Trigema obdrží noví majitelé bytů a domů také nadstandardní vybavení - například podlahové vytápění, rekuperaci nebo přípravu pro inteligentní ovládání bytu.

Koncepce projektu
Kompozice bytového areálu svou maximální výškou do 5 nadzemních podlaží vhodně zapadá do tradiční zástavby okolního města. Projekt, jenž je dílem architektonické kanceláře Qarta architektura, se skládá ze tří samostatných sekcí. 

První z nich tvoří dva pětipodlažní objekty B a C. Krajní objekt B lemuje Vrbovu ulici a Branické náměstí. Severním výhledem z oken získají jeho obyvatelé pocit života v tradičním městském koloritu, jižní pohled jejich bytů naopak směřuje do zeleně soukromého vnitrobloku s dětským hřištěm a přírody v okolí. Navazující bytový objekt C ve tvaru podkovy, který uzavírá areál ze strany přístupových komunikací, nabídne pestrou škálu malometrážních bytů. Zároveň je v něm zejména ve vyšších patrech k dispozici mnoho velkých bytů s rozlehlým příslušenstvím v podobě teras, balkónů a lodžií. V přízemí obou domů jsou z uliční strany navrženy komerční prostory. Parkování je zajištěno v podzemních garážích nebo i přímo na povrchu.

Uprostřed areálu jsou umístěny dva čtyřpodlažní viladomy A1 a A2, které svým pojetím naplňují požadavky na intimitu rodinného bydlení. 

Nejvyšší kvalitu bydlení poskytne rezidentům 15 řadových rodinných domů s nadstandardně velkými zahradami, které jsou orientovány jižním směrem. Uvozují celý areál z jižní strany a jsou rozděleny do tří segmentů různých typů domů.

Celý areál je koncipován tak, aby zaručoval prostupnost jak pro pěší, tak i pro cyklisty.

Typy bytů a domů
V bytových domech je navrženo celkem 137 bytů v dispozicích od 1 + kk (31,3 m2) až po mezonety 5 a 6 + kk (210 m2). Každý z bytů je vybavený balkonem nebo terasou, některé přízemní byty mají předzahrádky.   

Tři typy rodinných domů představují nadstandardní bydlení s velkoryse řešenou podlahovou plochou od 220 do 300 m2 a rozlehlými, vesměs jižně orientovanými pozemky o průměrné výměře přes 500 m2. Největší dva pozemky mají dokonce rozlohu 1000 a 1380 m2.

Každý z domů nabízí jedinečné luxusní rodinné bydlení situované stranou městského ruchu, přitom však umístěné tak, že dnes lze jen obtížně najít něco srovnatelného v tak malé vzdálenosti od samotného centra metropole. 

Vzhledem k exkluzivitě a charakteru nabídky ponechává investor novým majitelům možnost dokončení vnitřních prostor domu podle jejich přání. Domy budou dokončeny, zkolaudovány a předány v kolaudačním minimu.

Standardní vybavení
V rámci promyšleného konceptu Trigema Chytré bydlení nabízí projekt velmi výhodný standard vybavení, do kterého patří kupríkladu: 

Okenní trojskla, vzduchotechnická jednotka s rekuperací, podlahové vytápění, příprava pro inteligentní ovládaní domácnosti, sádrové omítky, vstupní dveře bezpečnostní třídy 3, vnitřní bytové bezpolodrážkové dveře s nadstandardní výškou 2100 mm, tepelná izolace fasády tloušťky 180 mm, optické datové rozvody, nadstandardní zařizovací předměty od švýcarské značky Laufen, obklady a dlažby značky Roca, dřevěné lepené podlahy, příprava pro osazení žaluzií vyjma severních fasád, příprava pro osazení klimatizačních jednotek v bytech nejvyšších podlaží atd.

Standardní vybavení bytů najdete níže. 
Standardní vybavení rodinných domů zde

 
Prodej
Trigema a. s.
Trigema a. s.
Explora Business Centre - budova Jupiter, Bucharova 2641/14, 158 00 Praha 5
Trigema, a. s.
800 340 350, 227 019 290
prodej@trigema.cz
Developer
Trigema a. s.
Trigema a. s.
Explora Business Centre - budova Jupiter, Bucharova 2641/14, 158 00 Praha 5
227 026 892, 227 026 890

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

To nejlepší z realitního trhu v periodě,
která vám bude vyhovovat.