Rezidence Golf Hostivař

Praha 10 - Horní Měcholupy, léto 2022
ZÁKLADNÍ INFO
Zahájení výstavby: 2020-06-30
Počet bytů: 54
Nejmenší byt: 2 + kk (58,3 m2 + terasa 16 m2)
Největší byt: 3 + kk (108,8 m2 + terasa 97,7 m2)
Cena od: 8 045 400 Kč
Cena do: 16 265 600 Kč
PENB: B
PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU
Bydlení v Rezidenci Golf Hostivař je velmi vkusně zasazené do srdce golfového areálu, ale zároveň do lokality, která je navíc součástí Prahy s veškerou občanskou vybaveností a umístěná v docházkové vzdálenosti největší rekreační plochy Hostivařské přehrady a lesoparku. Hned v sousedství je umístěn i sportovní areál Karlovy univerzity, což znamená, že celý areál je jako stvořený pro lidi vyznávající aktivní trávení volného času. Součástí obytného areálu je kontrolovaný vjezd a díky tomu se zde budete cítit v bezpečí.
 
Rámec golfového hřiště však také vytváří ideální prostředí pro pohodové rodinné bydlení v zeleni a klidu, které si již v první části projektu užívají rezidenti více než stovky rodinných domů. V druhé části projektu přibydou nejen další rodinné domy, ale kromě domů pro seniory také tři bytové domy s celkem 54 byty. Nové byty představují zajímavou příležitost nejen pro ty, kteří nechtějí bydlet v rodinném domě, a byt jim více vyhovuje, ale také i pro ty, kteří hledají byt jako investici, protože v tak výjimečné lokalitě jistě nebude nouze o lukrativní zájemce.

Koncepce projektu
Budování obytného areálu má za sebou 1. fázi projektu, kterou tvořila I – VI. etapa se 113 RD a 24 samostatnými garážemi. Tato část je již stavebně dokončená, všechny RD jsou prodané.

V současné době je ve výstavbě VII. etapa, která zahrnuje 54 bytů a 12 rodinných domů. Další části této etapy a následující etapy výstavby tvoří už jen rodinné domy. Výjimkou je IX. etapa, což bude areál seniorů Zátiší Hostivař s 222 byty pro 320 osob. Větší část objektu bude sloužit pro potřeby Alzheimer centra.   

Celý areál je budován jako uzavřená oblast s omezeným vstupem a vjezdem pouze pro obyvatele areálu a jejich návštěvy a hosty, což zajišťuje obyvatelům areálu pocit žádaného bezpečí. Navíc ulice, které zde vzniknou, nebudou předány obci a nebudou veřejné. Zůstanou v majetku společnosti vlastněné majiteli jednotlivých domů.

Rodinné domy jsou inspirovany českým funkcionalismem a koncipovány jako dvoupodlažní stavby, převážně s plochou střechou. Do prvního nadzemního podlaží domu je umístěna část určená pro celodenní užívání a také technické zázemí domu. Obytný prostor navazuje na venkovní prostornou terasu. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází obytná „klidová“ část domu.
Bytovou část výstavby tvoří tři pětipodlažní domy s posledním ustupujícím podlažím a suterénem určeným pro garážová stání, sklepy a technické zázemí domu, odkud vede přístup schodištěm i výtahem k jednotlivým bytům.

O realizaci návrhu celé Rezidence Golf Hostivař se postaral architektonický ateliér ADR založený předními architekty Petrem Kolářem a Alešem Lapkou. Oba mají ve svém portfoliu řadu prvotřídních staveb i daleko za hranicemi České republiky a posbírali za ně několik ocenění. Jsou také autory některých našich předchozích realizací - hostivařského golfového areálu, rodinných domů Na Lhotech v Praze – Kunraticích, pivovaru Hostivar I a II. či hotelu Omnia v Jánských Lázních.

Typy bytů
Ve třech bytových domech je navrženo celkem 54 bytů v dispozicích 2 + k a 3 +kk ve výměrách od 58,3 m2 do 108,8 m2. Na každém patře, až na to nejvyšší, jsou navrženy vždy 4 byty. Dvoupokojové byty jsou umístěny ve středové části domu, třípokojové na jeho okrajích. V nejvyšším podlaží jsou projektovány jen 2 byty 3 +kk. Přízemní bytové jednotky mají velké předzahrádky, byty v patrech balkóny a terasy s krásným výhledem na sportovní areál. Ke každému bytu patří sklep, kde můžete uschovat třeba golfové hole, a také garážové stání pro automobil.

Standardní vybavení
Dispozice a vybavení bytu si majitelé mohou ladit podle svého vkusu, představ i snů.  
Prodej
RODOP, a. s.
RODOP, a. s.
Nábřežní 87/2 150 00 Praha 5
RODOP, a. s., Nábřežní 87/2, 150 00 Praha 5
+420 257 325 010, +420 257 328 201
rodop@rodop.cz
Developer
Areál Hostivař, a. s.
Areál Hostivař, a. s.
U Golfu 565, 109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy, Golf Hostivař
+420 257 325 010

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

To nejlepší z realitního trhu v periodě,
která vám bude vyhovovat.