Rezidence Radlické výhledy

Praha 5 - Radlice, prosinec 2022
ZÁKLADNÍ INFO
Zahájení výstavby: 2021-04-01
Počet bytů: 110
Nejmenší byt: 1 + kk (29,6 m2 + balkon 7,1 m2)
Největší byt: 4 + kk (119,3 m2 + lodžie 5,3 m2 + terasy 23 m2)
Cena od: 4 493 280 Kč
Cena do: 18 968 445 Kč
PENB: B
PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU
Nejnovější projekt Central Group, našeho největšího rezidenčního developera, se nachází v oblasti Dívčích hradů, které patří k jednomu z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších míst pro klidné rodinné bydlení v Praze. Už jen sousedství po pár krocích dosažitelného přírodního parku Prokopské a Dalejské údolí hovoří za vše.

Luxusní byty navržené v šesti komorně řešených viladomech vyrostou jen 5 minut chůze od stanice metra trasy B Radlická a na dosah veškeré nezbytné občanské vybavenosti.

Koncepce projektu
Základem projektu je šest originálně řešených vila-domů (A, B, C, D, E, F) situovaných v jedné linii podél přístupové ulice Lučištníků ve svahu nad Radlickým údolím. Jejich vyvýšená poloha umožňuje většině rezidentům nádherné výhledy do okolní přírody a dále na město. V rámci první etapy je k dispozici 55 bytů ve třech bytových domech.

Čtyřpodlažní domy s posledním ustupujícím podlažím mají posuvná dřevěná eurookna a moderní skleněná zábradlí na balkonech, lodžiích i terasách. Moderní budovy jsou obloženy designovými dřevěnými deskami a kamenem. Všechny domy budou postaveny jako budovy s energetickou náročností třídy B – budova velmi úsporná.

Bezproblémové parkování zajišťují u vybraných bytů podzemní parkovací stání pro rezidenty. Projekt počítá s možností napojení několika nabíječek pro elektromobily. Návštěvy mohou využít parkovací stání v blízkosti domu.

Typy bytů 
V šesti vila-domech obytného komplexu vznikne celkem 110 luxusních bytů s dispozicemi od 1 + kk (29,6 m2) až po 4 + kk (119,6 m2), které zejména v horních patrech poskytnou rezidentům nádherné výhledy do zeleně a na město. Každý byt má k dispozici, balkon, terasu a v přízemí předzahrádku, většina z nich má ve své ceně již také zahrnuto podzemní parkovací stání a sklep.

Standardní vybavení 
Všechny byty jsou vzhledem ke zvolenému maximálnímu komfortu vybaveny klimatizací a podlahovým vytápěním. Vybírat je možné z mnoha dekorů vinylových nebo dvouvrstvých dřevěných podlah. Všechny dveře jsou v bezfalcovém provedení s kvalitním magnetickým kováním a mají zvýšenou výšku 2100 mm. Nechybí ani exkluzivní koupelny, kde je možné vybírat z 95 barevných kombinací exkluzivních obkladů a dlažeb. Základní vybavení zahrnuje nadstandardní zařizovací předměty Villeroy & Boch (závěsné WC, umyvadlo), vanu Kaldewei ze smaltované oceli nebo sprchový kout. Vanové a sprchové baterie jsou podomítkové, ve sprchovém koutě je použita hlavová sprcha. Dále lze zvolit také příplatkový koupelnový nábytek.

V domě i bytech jsou moderní datové rozvody pro vysokorychlostní internet, digitální a satelitní televizi. Rozvod televizních a datových kabelů je ve všech pokojích. Všechny byty disponují elektronickým zabezpečovacím zařízením, domovním videotelefonem a vlastním měřením tepla. Byty v posledním podlaží mají předokenní žaluzie, u všech oken ostatních je připraven skrytý kastlík pro budoucí osazení žaluzie včetně elektro přípravy. 

Projekt bude dokončen v prosinci roku 2022 a tak mají nyní kupující (září 2020) ještě široké možnosti individuálního výběru vnitřního vybavení a dalších klientských změn.
 
 
Prodej
CENTRAL GROUP, a. s.
CENTRAL GROUP, a. s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
CENTRAL GROUP, a. s., Na Strži 65, 140 00 Praha 4
+420 737 275 371
info@central-group.cz
Developer
CENTRAL GROUP, a. s.
CENTRAL GROUP, a. s.
Budova EMPIRIA (Motokov – přímo u stanice metra Pankrác), Na Strži 65, 140 00 Praha 4
+420 737 275 371

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

To nejlepší z realitního trhu v periodě,
která vám bude vyhovovat.