Rezidence U Boroviček

Praha 6 - Bílá hora, podzim 2021
ZÁKLADNÍ INFO
Zahájení výstavby: 2020-06-05
Počet bytů: 23
Nejmenší byt: 1 + kk (32,11 m2 + balkon 4,59 m2)
Největší byt: 4 + kk (109,56 m2 + terasa 20,95 m2)
Cena od: 4 240 000 Kč
Cena do: 15 190 000 Kč
PENB: B
PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU
Rezidence U Boroviček je v pořadí třetím projektem butikové developerské společnosti All New Development manželů Petry a Jiřího Šaldových. Ta se zaměřuje na vysoce kvalitní komorní projekty ve výjimečných lokalitách nejen v hlavním městě a stojí například za pražským projektem Na Petřinách 7 či horskými Apartmány Padesátka. Ve spolupráci s architekty i zahradními specialisty tvoří vždy precizně promyšlený a do detailu provedený projekt přesně na míru danému místu, který vyhoví i mimořádně vysokým nárokům.

Tak je tomu i v projektu Rezidence U Boroviček, jehož základem je komorně laděný bytový dům s 23 byty, který je zasazen tak, jak to jen v Praze málokde najdete, do prostředí klidné části okraje vilové čtvrti, v sousedství zahradních osad a parku Na Fialce. Přitom ale velmi blízko rychlému dopravnímu spojení s centrem nebo na letiště. Ideální umístění tohoto zeleného bydlení je dotvářeno architektonicky komorním charakterem moderní stavby domu a umocněno vysokým standardem vybavení, které využívá výhled do zeleně z vlastní terasy či balkonu, anebo možnost trávit volný čas ve společné zahradě.    

Koncepce projektu
Rezidenční dům, za jehož architekturou domu stojí přední český ateliér Podlipný Sladký Architekti, respektuje svou minimalistickou architekturou okolní vilovou zástavbu. Třípodlažní objekt se vstupy od severu je orientován hlavními obytnými místnostmi k jihu, což znamená, že díky nadstandardně velkým oknům získává bydlení dostatek světla a oslunění. Ve stejném směru jsou navrženy terasy či balkony, které pohledově míří do zeleně společné zahrady. 

Soukromá zahrada, kterou s citem pro detail navrhlo renomované zahradní studio Flera, je nejen místem pro relaxaci, ale vytváří z běžné zahrady moderní místo určené společenskému životu obyvatel domu.

Nadstandardní součástí Rezidence U Boroviček jsou takové ekologické prvky jako příprava pro dobíjení elektromobilů, využívání solární energie při ohřevu teplé vody nebo zadržování dešťové vody pro zavlažování zeleně, které z tohoto projektu dělají skutečně výjimečné místo k bydlení.

Typy bytů 
V projektu Rezidence U Boroviček je navrženo 23 bytů od menších 1 + kk (32,11 m2) až po komfortní byty 4 + kk (109,56 m2), které jsou umístěny především v 3.NP. Z velkých oken bytů se otevírají výhledy do společné zahrady a okolní zeleně. Prakticky všechny byty nabízejí vlastní balkon a terasu, dva z bytů v přízemí předzahrádku.

Standardní vybavení 
Náročným požadavkům luxusního charakteru bydlení odpovídá i navržený vysoký standard bytů. V koupelnách a na toaletách si můžete vybírat hned z pěti barevných variant velkoformátové italské dlažby a obkladů Marazzi. V obytných místnostech budou použity kvalitní třívrstvé dubové podlahy. S ohledem na detail byly vybrány například i nadstandardní 210 centimetrů vysoké bezfalcové interiérové dveře s minimalistickou bílou lakovanou úpravou.
 
Prodej
LEXXUS-NORTON SAVILLS
LEXXUS-NORTON SAVILLS
Na Poříčí 2090/2, 110 00, Praha 1
LEXXUS-NORTON SAVILLS, Na Poříčí 2090/2, 110 00, Praha 1
+ 420 221 111 912, + 420 722 531 019
info@lexxusnorton.cz
Developer
All New Development, s. r. o.

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

To nejlepší z realitního trhu v periodě,
která vám bude vyhovovat.