Riviéra Karlín

Praha 8 - Karlín, rok 2023
ZÁKLADNÍ INFO
Zahájení výstavby: 2021-03-09
Počet bytů: 108
Nejmenší byt: 1 + kk (30 m2)
Největší byt: 4 + kk (117,1 m2 + terasa 52,4 m2)
Cena od: 4 696 000 Kč
Cena do: 18 799 000 Kč
PENB: B
PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU
Riviéra Karlín je součástí velkorysého projektu zástavby dosud zanedbaného území na rozhraní Karlína, Invalidovny a Libně, které se postupně promění pod názvem Rohan City v moderní rezidenční čtvrť s výtečnou dopravní dostupností centra a díky sousedství zeleně nově zbudovaných parků v blízkosti Vltavy v klidné a příjemné místo bydlení s množstvím příležitostí k piknikům, sportu a relaxaci.  

Projekt Riviéra Karlín tvoří dvojice domů nabízejících vysoký standard moderního bydlení s atmosférou rodinné pohody v prostředí zeleného ostrova Rohan City, který svým obyvatelům poskytne klid a soukromí v lokalitě vzdálené jen několik minut od centra Prahy.

Koncepce projektu
Nová rezidenční čtvrť Rohan City respektuje původní zástavbu Karlína. Hranice projektu představuje uzavřený blok domů podél celoměstsky významného bulváru Rohanské nábřeží s šířkou zhruba 40 m, jednotnou výškovou úrovní budov a obchodním parterem. U této frekventované ulice jsou umístěny administrativní budovy, které izolují oba bytové domy od jejího hluku. Směrem k Vltavě se zástavba rozvolňuje a otevírá se krásným výhledům do zeleně budoucího přírodního parku o rozloze 100 000 m2 s novou promenádou pro pěší, cyklisty i běžce. Mírně klesající svah k vodě nabízí příjemné posezení. Vrchní hrana promenády zároveň vytváří protipovodňovou bariéru. V těsné blízkosti domů se nachází i dětské hřiště, které navazuje na plánovanou cyklostezku.

Komplex obou bytových domů v podání ing. arch. Moniky Čížkové a ing. arch. Petra Vacka ze studia EBM Group bude mít charakter městských domů vycházejících z tradic Karlína. Osmipodlažní stavby čtvercového půdorysu obsahují byty rozmístěné po obvodu budov s přístupem z centrálního vnitřního schodiště s výtahem. Každý z bytů má z vnější strany všech obytných místností k dispozici prostornou terasu s výhledem do okolí.

V úrovni parteru domu bude rezidentům přístupná soukromá zahrada, aby i uvnitř živé městské čtvrti vždy našli klidné prostředí pro odpočinek. V podzemních podlažích jsou navržena parkovací stání pro auta a sklepy pro všechny bytové jednotky.

Bytové domy Riviéra Karlín mají průkaz energetické náročnosti B a splňují tak veškeré standardy na velmi úsporný provoz a šetrnost vůči životnímu prostředí při zachování přiměřeně nízkých provozních nákladů. 

Typy bytů
V obou domech Riviéra Karlín je navrženo celkem 108 bytových jednotek, od menších bytů 1 + kk až po luxusní 4 + kk. Maximální počet bytů nabídne výhled do stávající zeleně karlínského břehu Vltavy a nového parku, který bude součástí výstavby projektu Rohan City. V nejvyšších patrech nabízejí i atraktivní dálkové výhledy až na Pražský hrad nebo vrch Vítkov. Byty v přízemí mají k dispozici předzahrádku.

Všechny nabízené byty mají minimalizované provozní náklady, a přitom nabízejí vysoký komfort bydlení, ideální vnitřní mikroklima a účelně navržené dispozice.

Standardní vybavení 
V rámci klientských změn si budou moci zákazníci byt přizpůsobit svým potřebám.

 
Prodej
Sekyra Group, a. s.
Sekyra Group, a. s.
U Sluncové 666/12a, 186 00 Praha
Sekyra Group, a. s, U Sluncové 666/12a, 186 00 Praha
+420 800 411 111
info@sekyragroup.cz
Developer
Sekyra Group, a. s.
Sekyra Group, a. s.
U Sluncové 666/12a, 186 00 Praha
+ 420 800 411 111

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

To nejlepší z realitního trhu v periodě,
která vám bude vyhovovat.