Zahálka - II. etapa

Praha 4 - Modřany, červen 2022
ZÁKLADNÍ INFO
Zahájení výstavby: 2020-02-01
Počet bytů: 236
Nejmenší byt: 1 + kk (26 m2 + balkon 7 m2)
Největší byt: 5 + kk (142 m2 + terasa 36 m2)
Cena od: 3 190 000 Kč
Cena do: 16 520 000 Kč
PENB: B
PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU
Projekt Zahálka vstoupil do své druhé etapy realizací dalších dvou domů s celkem 236 byty. Budovy první etapy jsou již dokončeny a k prodeji zbývají už jen 3 poslední malé byty. Stejně jako v ´první etapě, a v celém projektu, jsou hlavní devizou zdejšího bydlení kromě působivé krajinné scenérie v sousedství říčního toku skvostné výhledy na Prahu a Vltavu. 

Adresa pro život plný života je mottem projektu Zahálka, který kromě blízkosti malebného pobřeží řeky nabízí bydlení v malé moderní městské čtvrti, kde se dá podle tohoto sloganu naplno žít. Nejde přitom jen o sousedství golfového hřiště a povltavské cyklostezky, ale i o atraktivní prostředí samotného projektu navržené v podobě velkoryse řešených parků s desítkami stromů, hřištěm, pěstěnými trávníky i loukami lemujícími biokoridor Zátišského potoka.

V souladu s atraktivní lokalitou je i mimořádná kvalita architektury rezidenčních domů, za jejichž návrh obdržel projekt ve své I. etapě Cenu architektů v soutěži Realitní projekt roku 2019 a také i Cenu odborné poroty.

Koncepce projektu
Zahálka je koncipována jako malá moderní čtvrť v jejímž rámci vznikne postupně sedm nadstandardních bytových domů se zhruba osmi sty byty zasazenými do špičkově vytvářené krajinné architektury. Na projektu se podílela tři renomovaná architektonická studia, a to Bevk Perovič Arhitekti (Slovinsko), Under-Construction Architects (Česko) a Yashar Architects (Izrael). Tvorba krajinářské architektury je dílem uznávaného Atelieru Flera.

V první etapě se již dokončují domy F a G, v té druhé přicházejí na řadu domy C a E. Jedná se o vysokopodlažní moderně řešené objekty umístěné na čtyřpodlažní podnoži se zelenou střechou, které jsou navrženy v ekologicky šetrných budovách. 

Domy jsou orientovány tak, aby prosluněné byty s promyšlenými dispozicemi, velkoformátovými okny a velkými balkony či terasami umožňovaly jedinečné výhledy na malebné scenérie údolí Vltavy, protilehlé kopce Chuchelského háje, na golfový green, ale i na vilovou čtvrť starých Hodkoviček. 

Součástí druhé etapy je také 5 komerčních jednotek o velikostech 100 až 240 m2, které jsou umístěny v přízemí budov přístupných z náměstíčka vznikajícího před budovami. 

Pro rezidenty i návštěvníky komerčních jednotek bude k dispozici dostatek parkovacích stání ve společném podzemním podlaží všech 7 budov. Společný vjezd bude sledován kamerovým systémem s možností záznamu.

Typy bytů 
V nabídce je celkem 236 bytů v dispozicích od úsporných 1 + kk s výměrou od 26 m2 až po rozlehlé 5 + kk s plochou 140 m2. Prostorné balkony a terasy náležející ke každému z bytů umožní nerušený relax a výhledy na údolí Vltavy a Malou Chuchli. Ke každému bytu je přiřazeno garážové stání a sklepní kóje.

Funkční detaily dispozic a vybavení bytů jsou navrženy tak, aby zdůraznily útulnost prostředí, prostor nebyl zatížen zbytečnostmi a budoucí obyvatelé si měli možnost dotvořit svůj byt podle svých preferencí. Moderní bydlení v domech špičkové nadčasové architektury je tak ideální jak pro rodinný život, tak i pro investici jako následný pronájem s dobrým výnosem.

Standardní vybavení 
Každý z domů je vybaven dvěma osobními výtahy obsluhujícími všechna jeho nadzemní a společné podzemní podlaží., Vstup do domu je opatřen vstupním tablem s videokamerou a tlačítky bytových zvonků, v bytech jsou audiotelefony s možností instalace videotelefonu, vstupní domovní dveře mají elektricky ovládané otvírání zámku.

Každý byt je vybaven velkými dřevěnými okny s izolačním dvojsklem, v přízemí s bezpečnostním sklem. Vstupní i vnitřní bytové dveře mají výšku 2100 mm. Vnitřní bytové prostory mají kvalitní dřevěné vícevrstvé podlahy, koupelny a WC keramickou velkoformátovou dlažbu a obklady. V obou případech je možné vybrat si z několika variant. Koupelny a WC budou vybaveny úspornými zařizovacími předměty. Kuchyňská linka není součástí standardního vybavení.

Součástí vybavení je společná televizní anténa (STA) se zásuvkami do obytných místností (obývací pokoj a ložnice rodičů). Datové rozvody jsou vedeny datovým kabelem do obývacího pokoje a ložnice rodičů, datové zásuvky budou umístěny se zásuvkami STA ve společných rámečcích televize.
 
Prodej
Prodejní kancelář Zahálka
Prodejní kancelář Zahálka
Mezi Vodami 35, 143 00 Praha 4
Prodejní kancelář Zahálka, Mezi Vodami 35, 143 00 Praha 4
+420 724 772 248
prodej2@mojezahalka.cz
Developer
E-REAL MIRROR, a. s., ze skupiny HORIZON HOLDING
E-REAL MIRROR, a. s., ze skupiny HORIZON HOLDING
Evropská 2758/11, 160 00 Praha 6
+420 222 991 100

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

To nejlepší z realitního trhu v periodě,
která vám bude vyhovovat.