Zelené město 3 Prémium

Praha 9 - Hrdlořezy, leden 2021
ZÁKLADNÍ INFO
Zahájení výstavby: 2019-05-01
Počet bytů: 63
Nejmenší byt: 2 + kk (64,6 m2)
Největší byt: 5 + kk (290,7 m2 )
Cena od: 8 549 000 Kč
Cena do: 16 799 840 Kč
PENB: B
PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU
Zelené město 3 Prémium je třetí etapou rozsáhlého projektu, v jehož rámci již bylo v předchozích etapách postaveno a prodáno 776 bytů. Jak už dovětek Prémium napovídá, jde tentokrát o luxusní butikové bydlení, jehož kvalita je kromě jiného dána i tím, že se nachází v nejatraktivnějším místě celé této lokality, na rozhraní dvou parků. Jednoho uvnitř celého areálu, druhého vně, navazujícího na ovocné sady Třešňovka, zahradní osadu a zelené meandry blízké Rokytky.   

Nejnovější třetí fáze tohoto projektu zahrnuje tři vila-domy, v nichž vzniká 63 nadstandardních bytů, které jsou stejně jako celý projekt Zeleného města příkladem ideálního klidného bydlení budovaného v harmonii s přírodou, přitom však zůstávajícího v těsném kontaktu se všemi výhodami rušného zázemí velkoměsta.  

Koncepce projektu
Zelené město první etapy tvoří domy situované na severním svahu pod ovocným sadem Třešňovka. Na opačné straně na jižním svahu podél Učňovské ulice stojí domy druhé etapy. A na konci této komunikace druhou etapu uvozují domy třetí etapy Premium ve smyčce slepé ulice. Není tedy důvod, aby sem kromě bydlících a jejich návštěv zajížděl kdokoliv jiný. Umístění na samotném okraji areálu v bezprostředním kontaktu s přírodou, kde se už nebude stavět, tedy zajišťuje budoucím obyvatelům domů na Prahu až nezvyklý klid a bezpečí.

Etapu Prémium tvoří tři vila-domy, tak jako ostatně v celém Zeleném městě, kde jsou postaveny většinou domy tohoto typu. V případě Prémia se jedná o jeden pětipodlažní dům a dva sedmipodlažní domy, všechny s nejvyššími ustupujícími posledními patry. V podzemí všech domů jsou projektovány podzemní garáže, technické zázemí domu a sklepní kóje.

Typy bytů 
Ve všech třech bytových domech je navrženo celkem 63 luxusních bytů v dispozicích od 2 + kk (60,3 m2) až po 5 + kk (270,5 m2). V každém patře, s výjimkou nejvyšších podlaží, jsou umístěny 2 až maximálně 4 byty. Všechny s balkonem, terasou nebo v přízemí většinou i s předzahrádkou. Každý je vzhledem k dispozici řešen na optimální bytové ploše. V nejvyšších podlažích všech domů jsou na celém patře projektovány velkoprostorové luxusní byty se střešními terasami. Odtud se odkrývají ty nejhezčí výhledy do zeleně celého okolí. O skvělá panoramata však nepřijdou ani rezidenti v nižších patrech a někde i vzhledem k vyvýšené poloze a stavbou nezakrytému okolí ani v přízemí.  

Ke každému bytu patří parkovací místo v suterénu a sklepní kóje.

Standardní vybavení 
Prodejce projektu nabízí široký výběr nadstandardního vybavení, kterým se snaží vyhovět vkusu každého zájemce. Je možné si vybrat z mnoha variant kvalitních dlažeb, obkladů, sanity, dřevěných podlah z prémiových materiálů, interiérových dveří atd. a tak vašemu domovu už od začátku nebude chybět kousek vlastního rukopisu. Ti náročnější mohou využít i možností zřízení klimatizace všech prostor včetně rekuperace, instalace venkovních žaluzií a dalších prvků moderního bydlení. Atmosféru sepjetí kvalitního bydlení v kontaktu s přírodou budou dotvářet krásná prosklená zábradlí, dubový dekor, dřevěné podlahy na chodbách, ale i samotné osvětlení venkovních prostor.
 
Prodej
Daramis Management, s. r. o.
Daramis Management, s. r. o.
Jankovcova 1595/14, 170 00 Praha 7
Klientské centrum Daramis, Jankovcova 1595/14, 170 00 Praha 7
+ 420 800 226 223 , +420 739 440 157
zelenemesto@daramis.com
Developer
Daramis Management, s. r. o.
Daramis Management, s. r. o.
Jankovcova 1595/14, 170 00 Praha 7

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

To nejlepší z realitního trhu v periodě,
která vám bude vyhovovat.