Maison Ořechovka - II. etapa

Praha 6 - Ořechovka, 4. čtvrletí 2021
ZÁKLADNÍ INFO
Zahájení výstavby: 2020-05-01
Počet bytů: 93
Nejmenší byt: 1 + kk (25,5 m2 + balkon 5 m2)
Největší byt: 6 + kk (223,8 m2 + terasa 107,1 m2 + zeleň 88 m2)
Cena od: 3 740 000 Kč
Cena do: 23 700 000 Kč
PENB: B
PŘEDSTAVENÍ PROJEKTU
Ořechovka patří vedle Hanspaulky a Baby k nejprestižnějším adresám luxusního bydlení nejen v Praze 6, ale vůbec v celé Praze. Věhlasná rezidenční lokalita je známa nezaměnitelným půvabem, který ji propůjčuje existence celé řady vil významných osobností prvorepublikové éry, jako například sochaře Václava Špály či slavného malíře Emil Filly a dalších historických celebrit první poloviny dvacátého století. Slavní čeští architekti Vondrák a Šenkýř ji navrhli ve stylu anglických zahradních měst a tento genius loci jí zůstal zachován až do dnešních dnů.

A právě v takové atmosféře historické tradice a zastaveného času poklidné rezidenční čtvrti počátku minulého století mohou bydlet ti, kteří si zakoupí bydlení v originálním projektu MAISON Ořechovka podle návrhu známého ateliéru QARTA architektura pod vedením Jiřího Řezáka a Davida Wittasska. Po první etapě, která spěje letos na konci roku ke svému dokončení, byl v květnu 2020 zahájen prodej bytů druhé etapy.  

Koncepce projektu
Projekt MAISON Ořechovka tvoří osm vila-domů, jejichž realizace je rozdělena do dvou etap. V každé z nich se staví 4 vila-domy. Výstavba I. etapy byla zahájena na jaře 2019 a její dokončení se plánuje na konec roku 2020. K nastěhování budou byty připraveny začátkem roku 2021. V květnu 2020 byl zahájen prodej dalších bytů II. etapy, s jejímž dokončením se počítá na konci roku 2021.
 
Každý z 8 vila-domů má totožnou koncepci řešení. Jedná se o pětipodlažní objekty s posledním ustupujícím podlažím, kde jsou navrženy byty s velkému terasami, krásným výhledem a do ochozů zapuštěnou zelení. Každá čtveřice domů tvoří samostatný celek oddělený od zbývající čtveřice komunikací a propojený společnými dvoupodlažními podzemními garážemi, kde jsou kromě technického zázemí domu umístěny i sklepní kóje. Mezi domy je zřízena odpočinková zóna vnitrobloku s lavičkami, okrasnými keři a stromy navazující na předzahrádky bytů v přízemí. 

Soukromí a bezpečnost rezidentů bude zajišťovat celá řada prvků. Všechny přístupy do domů a garáží budou zabezpečeny čipovým přístupovým systémem, zvonky u vchodů budou vybaveny videotelefonem. Správu areálu bude vykonávat 24/7 služba v recepci areálu, která bude poskytovat základní concierge služby a dohled nad kamerovým systémem, jenž bude instalován v podzemních garážích a společných prostorech. Pro ještě větší bezpečnost bude celý komplex uzavřen a tak chráněn před nezvanými návštěvníky.

Typy bytů 
MAISON Ořechovka nabízí prémiové byty v dispozicích od 1 + kk (25,5 m2) až po střešní penthousy 6 + kk (223,8 m2) s překrásnými výhledy na Ořechovku, Střešovice a Prahu 6. Všichni obyvatelé penthousů v posledních patrech domů se mohou těšit z osazení teras okrasnými travinami a květinami, které poskytnou rezidentům nejen úžasné výhledy do zeleně, ale zároveň jim zajistí i větší pocit soukromí.

Byty v přízemí mají k dispozici prostorné předzahrádky s možností výsadby okrasných květin včetně keřů a stromů, které umožňují rozšíření obytného prostoru o krásné venkovní posezení. Jsou propojeny uzamykatelnou brankou s vnitroblokovým parkem.

K většině bytů v ostatních patrech náleží balkon, terasa nebo lodžie. Ke všem bytů pak parkovací místo v podzemní garáži a sklepní kóje. 

Standardní vybavení 
Luxusnímu charakteru projektu odpovídá vysoký standard vybavení navržený v nejvyšší kategorii PREMIUM. Samozřejmostí jsou dřevěné podlahy, velkoformátová dlažba a obklady, hliníková okna s izolačním trojsklem, bezfalcové vnitřní dveře, sádrové omítky. Všechny zařizovací předměty v koupelnách a na WC nesou názvy vyhlášených značek, jako je např. Laufen, Kaldewei, Hansgrohe apod. Některé z bytů se mohou také pochlubit volně stojícími designovými vanami.  Pro zajištění příjemného klimatu a soukromí budou veškerá okna vybavena elektricky ovládanými exteriérovými žaluziemi. Všechny byty disponují přípravou pro klimatizaci. Penthousy a byty v posledních patrech budou ve standardu osazeny klimatizačními jednotkami, a to ve všech místnostech. Na balkonech, lodžiích a terasách jsou položeny dřevěné terasy. 

 
Prodej
Penta Real Estate
Penta Real Estate
Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha
Penta Real Estate, FLORENTINUM, Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha
+420 800 555 995
maison@pentarealestate.com
Developer
Penta Real Estate a BPD Developement
Penta Real Estate a BPD Developement

Mám zájem o více informací

Odeslat poptávku

To nejlepší z realitního trhu v periodě,
která vám bude vyhovovat.