Právě dnes byl zahájen prodej KAY River Lofts, originálního bydlení na břehu Vltavy 

 • Právě dnes byl zahájen prodej KAY River Lofts, originálního bydlení na břehu Vltavy 
  kušené trio developerů, Karlín Group, Horizon Holding a Ungelt Group, stojí společně u zrodu mimořádného rezidenčního projektu, jemuž charakter a tvář vtiskl oceňovaný český architekt Ivan Kroupa. Výstavba KAY River Lofts probíhá v těsném sousedství Vltavy v pražském Karlíně. Prodej padesátipěti originálních bytů s nezaměnitelnou atmosférou je zahájen dnešním dnem (4.12.2019). Generálním dodavatelem stavby je společnost METROSTAV Divize 3 a celková investice do projektu činí 360 milionů korun. Budoucí rezidenti se budou moci stěhovat do svých bytů v druhé polovině roku 2021.

  KAY River Lofts tvoří nabídka bytů o velikosti od 53 m2 do 246 m2. Byty jsou ve svých kategoriích nadstandardně velké například 3 + kk nabízí prostor 137 m2. Vkusná neokázalost a minimalismus nechávají vyniknout detailům v nejvyšší kvalitě provedení a použitých materiálech. Jednoduchost a elegance se snoubí s nároky současného životní stylu. Kombinace moderních technologií, značkových zařizovací předmětů, velkorysých teras s francouzskými okny, charakterizuje KAY River Lofts jako domov plný inspirace.   „KAY River Lofts je z mnoha pohledů originální: umístěním v bezprostředním sousedství s Vltavou, nezaměnitelným půdorysem domu a jedinečně ztvárněnými dispozicemi bytů s dynamikou světla v obytných prostorách. Bílá fasáda vyzdvihuje charakter a noblesu projektu. Respektuje lomené břehy řeky i rytmus proudu vody, ty se propsaly do tvaru lomených teras a originální struktury fasády domu navrženého uznávaným architektem Ivanem Kroupou,“ popisuje Serge Borenstein, partner Karlín Group. A dodává: „Naše stavby nejsou jen objekty, v první řadě mají poskytnout lidem dobré a komfortní bydlení. Zároveň si však uvědomujeme, že tvoříme charakter městské části, a proto klademe důraz na originalitu, nadčasovost, citlivý soulad s prostředím daného místa, které nás inspiruje ke kreativnímu architektonickému řešení.“  Půdorys osmipatrové budovy tvoří velkorysé dispoziční rozvržení 55 bytů s převažující nabídkou 2 + kk a 3 + kk, které jsou doplněny 5 menšími studii a prostorem kavárny v přízemí. Ve vyšších patrech jsou pak navrženy prostornější byty 4 + kk a 5 + kk od 150 do 200 m2. Opravdovou lahůdkou KAY River Lofts jsou dva střešní apartmány s rozlohou téměř 250 m2 a terasou 155 m2, které lákají na impozantní výhledy na řeku Vltavu a pražské panorama. 

  Představení projektu a individuální přístup při prodeji tohoto originálního bydlení poskytne klientům exkluzivně prodejní tým Karlín Group. Cena v KAY River Lofts se pohybuje od 130 000 Kč/m2 bez DPH. V projektu je k dispozici ve třech podzemních patrech 98 parkovacích míst.   „Jsme rádi, že můžeme navázat na tradiční spojení s partnery z Karlín Group, které je vždy inspirující a tvůrčí činností. Společně do Karlína přinášíme opravdový klenot mezi rezidenčními projekty. KAY River Lofts je nezaměnitelné designové bydlení a nás těší, že stojíme u jeho zrodu a stane se součástí našeho portfolia,“ konstatuje Yishay Furman, generální ředitel skupiny Horizon Holding.  Karlín Group a jeho partneři Horizon Holding a Ungelt Partners se zapsali do historie Karlína od roku 2002 již mnohokrát. Za realizacemi jejich projektů stojí vždy renomovaní zahraniční i čeští architekti, jejichž rukopisy mají nezaměnitelný charakter a rozvíjí pestrost a živý charakter Karlína.
   
  SDÍLET
  Další podobné články