Rodinné domy v Praze Dubči mají dokončenou hrubou stavbu

 • Rodinné domy v Praze Dubči mají dokončenou hrubou stavbu

  Nový projekt Mezi vilkami v Praze Dubči se odlišuje od typických developerských projektů jak rozměrem, tak i úrovní vybavení. K prodeji je nabízena jen trojice rodinných domů. S moderním vytápěním pomocí tepelných čerpadel a možností doplnění o fotovoltaické panely  tyto domy stanovují nový standard pro pohodlné bydlení s nízkými náklady na energie.

  Prodej rodinných domů byl zahájen zahájil v únoru tohoto roku, přičemž dokončení celého projektu je naplánováno na konec června 2025. Domy jsou situovány v klidné vilové čtvrti v Praze 10-Dubči, obklopeny zelení a nabízející ideální orientaci s ohledem na světové strany. Hlavní obytné prostory a zahrady jsou orientovány na jih, což zajišťuje maximální využití slunečního světla.

  Trojice domů Mezi vilkami nabízí různorodé dispozice, od kompaktnějšího domu Azalka s dispozicí 4+kk až po prostornější domy 5+kk Begonie a Cesmína  s dvěma koupelnami, hostinským WC a technickou místností pro pračku a sušičku. Domov zde najdou rodiny s dvěma i více dětmi hledající klidnou lokalitu s rychlým přístupem do centra Prahy.

  Vybavení domů zahrnuje řadu moderních technologií a materiálů, jako jsou podlahové vytápění, okna s izolačním trojsklem a elektricky ovládané žaluzie. Součástí standardního vybavení je také příprava pro instalaci fotovoltaických panelů na střechu domu, což umožňuje budoucím majitelům snížit energetické náklady a zároveň přispět k ochraně životního prostředí. Kvalitní dřevěné podlahy, vysoké interiérové dveře a sanitární zařízení od předních evropských výrobců dokreslují vysokou úroveň vybavení .

  Ceny za prodej rodinného domu v tomto exkluzivním projektu startují na 16 590 000 Kč za dům Azalka o velikosti 4+kk, což odráží kvalitu bydlení a služeb nabízených v rámci projektu. Investorem projektu je společnost K vilkám, jejíž sesterská firma v roce 2022 úspěšně dokončila výstavbu bytového domu Byty na návsi v Dolních Měcholupech. Prodej rodinných domů zajišťuje realitní kancelář TIDE REALITY, která poskytne zájemcům o koupi veškeré potřebné informace.

  www.mezivilkami.cz
   
  SDÍLET
  Další podobné články