Nové byty v Praze 4-Krči lákají architekturou i blízkostí zeleně

 • Nové byty v Praze 4-Krči lákají architekturou i blízkostí zeleně
  Nový bytový dům na rohu ulice Pod Jalovým dvorem zahrnuje jen 17 bytů. Měřítkem drobnější bytový dům nabízí lákavé bydlení v klidné ulici s výhledem do zeleně.  Návrh architektonického studia CUBOID ARCHITEKTI vnesl do tohoto skrytého koutu pražské Krče čistou moderní architekturu. Třípodlažní bytový dům ve tvaru písmene L obsahuje 17 bytů s různorodými dispozicemi od 1+kk až po mezonetový byt 5+kk s rozlehlou terasou v horním podlaží. Bělostná fasáda kontrastuje s šedivou barvou dřevohliníkových oken, dům obklopuje zeleň předzahrádek. Bytový dům Pod Jalovým dvorem proto přilákal řadu zájemců a dnes je 80 % bytů prodáno.


  Čistotu linií najdete i ve společných prostorech, kterým dominuje světlé terazzo a vysoké štíhlé vstupní dveře do jednotlivých bytů. Výška 240 cm zůstává zachována i u interiérových dveří, kde je použita kombinace dveřního křídla a nadsvětlíku.


  Masivní dřevěné podlahy vás dovedou až k moderním velkoformátovým oknům s hliníkovým profilem z vnější strany a tmavým dřevěným rámem v ineriéru. U bytů v nejvyšším podlaží na vnitřní prostory navazují dřevěné terasy orientované do vzrostlé zeleně v sousedství.


  U velkých bytů jsou samozřejmostí dvě koupelny v čistém a nadstandardním provedení.


  Bytový dům Pod Jalovým dvorem ale nenabízí jen byty, sklepy a garáže. Budova ve tvaru L totiž vytvořila přirozené zákoutí s parčíkem, který slouží majitelům bytů. Kvalitního návrhu si všiml i časopis Archiweb, který nedávno publikoval prohlídku dokončeného projektu.

  Prodej nových bytů v tomto komorním bytovém projektu zajišťuje realitní kancelář TIDE REALITY, která se na prodej developerských projektů zaměřuje již od roku 1994.
   
  SDÍLET
  Další podobné články