V Choťánkách u Poděbrad se začalo s výstavbou komunikací a inženýrských sítí

 • V Choťánkách u Poděbrad se začalo s výstavbou komunikací a inženýrských sítí
  Developer rezidenčních nemovitostí Geosan Development odstartoval stavební práce na pozemcích v obci Choťánky ve Středočeském kraji situované zhruba 3 km východně od Poděbrad. Společnost aktuálně zajišťuje výstavbu sítí a komunikaci tak, aby mohla příští rok v létě předat připravené parcely první a druhé fáze majitelům pro budoucí výstavbu rodinných domů. Ta již bude plně v rukou nových vlastníků pozemků. Nicméně zájemci mohou využít speciální nabídky rodinných domů od partnerských společností Geosan Development.

  „Výběr domu i jeho výstavba – svépomocí anebo prostřednictvím specializované firmy - bude záviset na přání a preferencích jednotlivých majitelů. Aby však citlivě navázala na stávající zástavbu, udrží si jednotný řád. Pro větší komfort našich zákazníků jsme navázali spolupráci se společností Canaba, která realizuje nízkoenergetické rodinné domy na klíč a vytipovala pár domů ideálních pro nabízené pozemky, a projektovým ateliérem Thermo Plus, jež navrhuje typové i individuální projekty na míru. Věříme, že zájemci širokou nabídku z různých variant bydlení ocení,“ komentuje Jiří Baloun, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development.


  Příklad domu od společnosti Canaba, které společnost Geosan Development vytipovala pro nabízené pozemky

  Dohromady společnost vlastní 108 stavebních parcel o rozloze od 650 do 1 091 m2, které postupně uvolňuje do prodeje. Aktuálně z první a druhé fáze zbývá 24 volných. Pozemky se nacházejí v obci Choťánky vzdálené zhruba pět minut jízdy od lázeňského města Poděbrady, které disponuje kompletní občanskou vybaveností včetně obchodů, služeb, restaurací a kulturních a sportovních zařízení. Nicméně funkční zázemí je k dispozici i v samotné obci Choťánky. Krajina v přilehlém okolí nabízí nespočet příležitostí pro trávení volného času – od pěší turistiky přes jízdu na kole po opalování na blízkém koupališti Jezero.

  Titulní foto: Vizualizace možné podoby rodinného domu v Choťánkách od projektového ateliéru Thermo Plus, který navrhuje typové i individuální projekty na míru
   
  SDÍLET
  Další podobné články