V krkonošských Vítkovicích zahájili prodej II. etapy projektu horských apartmánů 

 • V krkonošských Vítkovicích zahájili prodej II. etapy projektu horských apartmánů 
  Developerská společnost Crescon odstartovala prodej 75 luxusních apartmánů druhé fáze projektu Aldrov Apartments & Resort. Skoro polovina z nich si našla svého majitele již v předprodeji. Výstavba bude zahájena letos na jaře. 

  Rezidenční areál Aldrov Apartments & Resort vyrůstá v krkonošských Vítkovicích a bude skládat z celkem 12 budov a 139 apartmánů o dispozicích 1 + kk až 4 + 1. Některé z nich budou přizpůsobené pro potřeby osob se sníženou pohyblivostí. K většině zároveň patří podzemní parkovací stání a sklepní kóje vhodná pro uložení vlastního sportovního vybavení. Horské chaty s apartmány doplní dvě samostatné společenské budovy, kde se rezidenti i hosté budou moct těšit na prvotřídní hotelové služby. Naleznou zde kromě recepce, asistenčních služeb tzv. concierge, restaurace s pekárnou, vinného baru, bazénu a wellness i multifunkční místnost vhodnou například k pořádání konferencí nebo pro dětský koutek s animačními programy. V rámci areálu vznikne také stylová krkonošská hospoda.   První fáze se skládá ze tří domů, které obsáhnou 64 apartmánů. Ke koupi zbývá posledních 7 jednotek převážně ve velikostech 3 + kk a větších. Její kolaudace je plánovaná na konec letošního roku, ostrý provoz se developer chystá spustit od léta roku 2022. 

  Celkem pět budov druhé etapy bude objemově o něco menší, ale zahrnou v sobě 75 apartmánů. Co se týče jejich výstavby, začne letos na jaře. Hrubé stavby by měly být hotovy do začátku letošní zimy a finální dokončení je plánováno na zimní sezónu 2022/2023. Aktuálně jsou dokončeny kompletní terénní úpravy a základové desky u dvou domů. Základovou desku má také společenská budova.
  „Co se týče prodejů apartmánů v Krkonoších, pozorujeme v uplynulých měsících obrovský nárůst poptávky. Aldrov Apartments & Resort totiž představuje unikátní spojení vlastního rekreačního bydlení s ideální příležitostí k investici. Navíc lidi láká fakt, že apartmán v horském středisku lze využít celoročně. Ve srovnání s konkurencí se jedná o jedinečný projekt, ať už svou polohou, kvalitou provedení či nabídkou služeb a vybavenosti, “ říká Jan Jerie, ředitel společnosti Crescon.  A dále k tomu dodává: „V případných hluchých obdobích, kdy majitel svou nemovitost nevyužívá, bude pronajímána. Tím se nejen pokryjí měsíční náklady na provoz, ale zároveň vlastník získá stabilní výnos, který může očekávat už po prvním roce fungování areálu. Navíc on sám bude mít vše bez stresu a starostí, protože o zajištění pronájmu i samotnou správu bytu se kompletně postará hotelový operátor. Že jde o zajímavý investiční produkt, dokládá zájem větších investorů – takto byla prodána například celá jedna budova druhé etapy.“


   
  SDÍLET
  Další podobné články