Velký zájem o koupi vil v Nových Chabrech neustává, k prodeji jich zbývá už jen pět

 • Velký zájem o koupi vil v Nových Chabrech neustává, k prodeji jich zbývá už jen pět
  V developerském projektu Nové Chabry je ještě 5 volných rodinných domů. developer Star Group v Praze 8 v Dolních Chabrech, mezi ulicemi K Beranovu a Za Pískovnou, již několik let buduje novou pražskou čtvrť Nové Chabry a nabízí svým rezidentům bydlení s vynikající dostupností do centra, kompletním občanským zázemím a 3 přírodními parky v bezprostředním okolí. Kolaudace vil je naplánovaná na první kvartál roku 2021.

  Zděné vily s dispozicemi 4 + kk a 5 + kk na pozemcích o velikosti 353 m2 až 420 m2 jsou zasazeny do stávající vilové zástavby a nabízejí majitelům velmi komorní a rezidenční atmosféru. Nové Chabry patří mezi projekty, které vynikají komplexností a soběstačností. Součástí čtvrti je již etablovaná restaurace, školka, fitness centrum, potraviny a vinotéka. Nové Chabry jsou obklopeny nádhernými přírodními parky Ládví, Drahaň, Čimický háj a ke stanici metra trasy C Kobylisy vás doveze autobus z Ústecké ulice za pouhé čtyři minuty.

  Vily s terasou a vlastní zahradou se stavějí v těch nejvyšších standardech. Tepelná izolace a dřevěná Eurookna s izolačním dvojsklem zajišťují minimální teplotní ztráty. Samozřejmostí jsou vstupní dveře v bezpečnostní třídě 3, okna s předokenními roletami, garážová vrata na dálkové ovládání, dřevěné podlahy v pokojích, velkoformátová dlažba a nadstandardní keramika v koupelnách. Vytápění zajišťuje plynový kotel a otopná tělesa, v každé vile je příprava pro krb, elektroinstalace pro fotovoltaiku a v garáži zásuvka pro napájení elektromobilu.  „Jako exkluzivní prodejce projektu Vily Nové Chabry můžeme zodpovědně říct, že v případě tohoto developerského projektu platí pravidlo, že kvalita se prodává sama. Rychlost, s jakou jsme prodali více než polovinu vil, je ohromující. Navíc si několik vil koupili sami obyvatelé Nových Chaber, kteří bydlí v sousedních bytových domech. Takový zájem jasně dokládá vysokou kvalitu bydlení v této lokalitě,“ říká Denisa Višňovská, partner realitní kanceláře LEXXUS NORTON.
   
  SDÍLET
  Další podobné články