Alfa Residence: byty s komfortním home office 

 • Alfa Residence: byty s komfortním home office 
  Společnost Mint Investments uvedla na trh moderní projekt Alfa Residence v pražských Stodůlkách. Pouhou minutu chůze od stanice metra trasy B Luka nabízí 76 bytů s lodžiemi a předzahrádkami. 

  Hlavním benefitem projektu je dispoziční řešení bytů vhodné pro home office. Developer tak poskytuje řešení zájemcům o tento typ bydlení, a to bez nutnosti navyšování klientova rozpočtu pro pořízení bytu většího. Dokazuje tak, že nic není nemožné a komfortní home office je možné zakomponovat i do jednotek o dispozicích 1+kk, 2+kk a 3+kk. Moderním projekt dělají promyšlené detaily, například bezkontaktní přebírání balíčků díky delivery boxům Blocks. 

  „Naším záměrem bylo vytvořit ideální zázemí pro moderního člověka, který chce rychlé spojení s centrem Prahy a vše důležité ve svém bezprostředním dosahu. Alfa Residenci jsme navrhli tak, aby splnila i náročné představy o bydlení. Aby vynikala svým moderním přístupem a zároveň byla i chytrou investicí. Výborná lokalita v pražských Stodůlkách nám s tím výrazně pomohla.” Vysvětluje Sebastien Dejanovski, partner skupiny Mint Investments. Výstavba byla zahájena v říjnu 2020 a dokončení je naplánováno na zimu 2022.  Nový developerský projekt Alfa Residence v největší pražské čtvrti Stodůlky vyniká výjimečnou dostupností, praktickými detaily a atraktivním okolím. Desetipatrový dům vzdálený pouhou jednu minutu chůze od metra B Luka nabízí svým obyvatelům kompletní zázemí zabydlené pražské čtvrti a přírodu blízkého Prokopského a Dalejského údolí.

  Projekt klade důraz na jednoduchost, originalitu a hlavně funkčnost. Každý byt disponuje vlastní lodžií nebo předzahrádkou, sklepní kójí nebo například držáky na kola. Podzemní garáže nabídnou budoucím majitelům parkovací místa s možností nabíjení elektromobilů, v přízemí rezidence jsou pro všechny obyvatele k dispozici delivery boxy Blocks, do kterých mohou kurýři doručit jejich balíček či e-objednávku kdykoliv 7 dní v týdnu 24 hodin denně.  Bydlet minutu chůze od metra v novostavbě je pražský sen,“ říká Denisa Višňovská, Partner realitní kanceláře LEXXUS, která je pověřena prodejm, a dodává: „Alfa Residence na Praze 5 je jedinečná příležitost jak pro mladé lidi, tak pro investory. Hodnota bytů na metru v lokalitě jako jsou Stodůlky bude nadále jenom růst. Jsme nadšení, že máme v nabídce projekt, který klientům poskytne dnes tak žádanou možnost komfortně pracovat z pohodlí domova.“
   
  SDÍLET
  Další podobné články