Crescon spouští prodej nového rezidenčního projektu Červená báň

 • Crescon spouští prodej nového rezidenčního projektu Červená báň
  V pražské Libni vyroste nový projekt společnosti Crescon Červená báň, který již získal pravomocné územní rozhodnutí. Tři domy s celkem 116 byty doplní komerční prostor o velikosti 103 m2 a prostorný vnitroblok s předzahrádkami. Developer plánuje zahájit jejich výstavbu na jaře 2020 a dokončit ji o dva roky později. 

  Název projektu Červená báň je inspirovaný již zaniklou libeňskou usedlostí, která se nacházela nedaleko místa, kde vyroste nový rezidenční komplex – v sousedství přírodní památky Prosecké skály, Thomayerových sadů a veřejného parku Podviní s řadou vodních prvků, dětskými hřišti a lanovým centrem. Celá lokalita je navíc protkaná rozvinutou sítí autobusových a tramvajových linek a linkou metra C, jejíž stanice Kobylisy je vzdálená jen pět minut jízdy od nového projektu. 

  „Stejně jako u všech svých staveb jsme i u Červené báně kladli velký důraz nejen na lokalitu – rozšířené centrum města, ale také na propracované zabezpečení celého domu, funkční řešení dispozic jednotlivých bytů a kvalitní standardy základního vybavení. Svůj nový domov zde proto naleznou jak rodiny s dětmi, tak mladé i starší páry nebo aktivně žijící singles,“ popisuje nový projekt Jan Jerie, ředitel společnosti CRESCON. 

  Architektonický koncept rezidenčního areálu Červená báň navrhlo architektonické studio HeadHand. Soubor tří domů se samostatnými vchody, schodišti a výtahem nabídne celkem 116 slunných bytů v široké škále dispozic od 1 + kk do 4 + kk a velikostech do 112 m2. Ke každé bytové jednotce bude náležet předzahrádka, balkon nebo terasa, k bytům od dispozice 2 + kk i sklep a parkovací stání v podzemním podlaží.   „S velkou péči jsme samozřejmě vybírali také základní vybavení interiérů, které tvoří autentické přírodní povrchy, dřevěná eurokna, bezpečnostní dveře nebo promyšlený protipožární systém,“ uvádí Jan Jerie. 

  Červená báň vyroste v lokalitě s množstvím zeleně, která disponuje výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností. Ta zahrnuje několik mateřských a základních škol, Nemocnici Na Bulovce, restaurace, obchody a dětská hřiště. Obyvatelé nových bytů zde naleznou mnoho míst k aktivnímu trávení volného času, jako je například cyklostezka podél Vltavy, která vede do Troje, Stromovky nebo centra metropole.
   
  SDÍLET
  Další podobné články