Enormní zájem o pozemky u Poděbrad podnítil prodej další etapy

 • Enormní zájem o pozemky u Poděbrad podnítil prodej další etapy
  Developerská společnost Geosan Development, známá spíš v oblasti výstavby rezidenčních nemovitostí, zahájila prodej již třetí fáze stavebních pozemků rozkládajících se v obci Choťánky ve Středočeském kraji, vzdálené zhruba 3 km východně od Poděbrad. Další etapa s označením 2.A rozšíří nabídku o celkem 29 stavebních parcel určených pro individuální výstavbu rodinných domů a bude dokončena v létě příštího roku.

  Neutuchající zájem o koupi stavebních parcel ukazuje, že poptávka po nemovitostech i v době pandemie zůstává vysoká, což platí jak pro byty, tak pro domy a pozemky. Zájem o bydlení se zahradou byl mimo jiné podpořen i současnými opatřeními, díky kterým lidé oceňují možnost nerušeně trávit čas v přírodě. Aktuálním trendem je také pořizování nemovitostí na investici, jelikož představuje formu bezpečného uložení finančních prostředků se stabilním výnosem.

  „I přes pandemii covidu-19 je o stavební pozemky v posledních měsících enormní zájem. Během pouhých 14 dnů v době před Vánoci se prodalo dohromady 13 parcel,“ komentuje Jiří Baloun, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development, a dodává: „V novém roce také registrujeme zvýšenou poptávku o pozemky ze strany investorů: za tímto účelem jsme několik transakcí uskutečnili již začátkem ledna.“  Geosan Development nabízí v Choťánkách celkem 108 stavebních parcel o rozloze od 650 do 1 091 m2, které postupně uvolňuje do prodeje, přičemž první a druhá fáze (1.A a 1.B) jsou aktuálně již vyprodané. Developer v současnosti zajišťuje výstavbu sítí a komunikací tak, aby mohl již letos v létě předat připravené parcely první a druhé fáze majitelům pro budoucí výstavbu, která bude plně v rukou nových vlastníků. Ti mohou v případě zájmu využít speciální nabídky rodinných domů od partnerských společností Geosan Development.

  Pozemky se nacházejí v těsné blízkosti lázeňského města Poděbrady, kde je k dispozici kompletní občanská vybavenost: od široké nabídky supermarketů, obchodů a restaurací přes kulturní a sportovní zařízení až po školy a školky. Potřebné zázemí poskytuje i samotná obec Choťánky, přičemž okolní krajina skýtá nespočet možností pro trávení volného času. Na své si zde přijdou příznivci pěší turistiky i cyklistiky, nachází se zde také golfové hřiště či koupaliště Jezero.
   
  SDÍLET
  Další podobné články