JRD položila základní kámen projektu Kratochvíle Stochovská

 • JRD položila základní kámen projektu Kratochvíle Stochovská
  Společnost JRD zahájila v letošním roce v Praze- Ruzyni stavební práce na dalším energeticky pasivním projektu. Pod názvem Kratochvíle Stochovská zde vznikne 34 bytů ve čtyřpodlažním domě se dvěma vchody. Stavbu obklopenou uzavřeným areálem realizuje jako generální dodavatel firma TOMA Olomouc. Kolaudaci plánuje developer na začátek roku 2021. 

  Kratochvíle Stochovská je moderní rodinné bydlení určené příznivcům aktivního trávení volného času, jehož celkový koncept podtrhuje i blízký kontakt s přírodou: nedaleko se nachází Obora Hvězda, přírodní rezervace Divoká Šárka a přehradní nádrž Džbán.  Podle vyjádření obchodního ředitele JRD Pavla Krumpára je projekt již téměř ze 60 % vyprodaný. 

  Zájemci o nové bydlení totiž v dnešní době stále častěji vyžadují nejen přístup do míst nezatížených současným hektickým způsobem života, ale také zdravé mikroklima ve svých domovech. A právě k němu přispívá využití udržitelných materiálů a technologií, jež zajišťují komfortní vnitřní prostředí se stabilní teplotou a vlhkostí, úsporu energií i minimalizaci emisí škodlivých látek do ovzduší.“   Rezidenční projekt Kratochvíle Stochovská zahrnuje 34 energeticky pasivních bytů v dispozicích 2 + kk až 4 + kk, které doplní předzahrádky, balkony nebo terasy s možností umístění pergoly. K čtyřpodlažnímu domu bude přiléhat uzavřený areál se sportovišti pro rodiny s dětmi, ve kterém developer instaluje dětské hřiště s lezeckou stěnou, workout zónu se sportovními prvky nebo víceúčelovou pergolu. Součástí nového projektu se stane také infrastruktura pro cyklisty (servisní stanice, myčky a stojany na kola) a příprava k instalaci nabíjecích stanic pro elektromobily.    
   
  SDÍLET
  Další podobné články