Nájemní bydlení s důrazem na nadstandardní služby k dipozici už v srpnu!

 • Nájemní bydlení s důrazem na nadstandardní služby k dipozici už v srpnu!
  Atraktivní projekt Unicity Plzeň patří mezi první vlaštovky začínajícího boomu nájemního bydlení. V podání skupiny Daramis, která patří mezi přední developerské společnosti v ČR, se jedná nájemní bydlení s hlavním důrazem na zajištění širokého rozsahu nadstandardních služeb. Projekt zahrnuje celkem 208 bytů v dispozičním řešení 1 + kk až 2 + 1. Plně vybavené byty budou připraveny k nastěhování letos v srpnu, tedy ještě před začátkem nového školního roku.
   
  „Měnící se situace na trhu s nemovitostmi, v souvislosti s růstem cen bytů a náročnějšími podmínkami pro získání hypoték, zvyšuje zájem o nájemní bydlení. Více než 200 bytů, které chceme v Plzni nabídnout novým nájemníkům, se vymyká zaběhnutým představám, a to zejména rozsahem služeb. K dispozici je například wi-fi ve společných prostorech, prádelny, společenská místnost a místnost pro jógu, security, úklid nebo odpočinková zóna v udržovaném vnitrobloku s grily, fitness nářadím, dětským a volejbalovým hřištěm,“ uvedl Martin Vachek, výkonný ředitel společnosti Daramis.

  Vzhledem ke své poloze je nájemní bydlení Unicity Living zajímavou možností pro studenty a pedagogy Západočeské univerzity v Plzni nebo pro zaměstnance společností působících v rozvíjející se průmyslové a obchodní zóně Borská pole. 
   

  Projekt Unicity Plzeň realizuje developerská společnost Daramis. V rámci tří etap postupně vzniká 542 jednotek. Nájemní byty jsou plně vybavené a určené k okamžitému nastěhování. Součástí projektu je udržovaný park ve vnitrobloku.

  SDÍLET
  Další podobné články