Nedaleko bývalé viniční usedlosti Hrachovka v Praze-Troji postaví JRD luxusní rezidenční projekt 

 • Nedaleko bývalé viniční usedlosti Hrachovka v Praze-Troji postaví JRD luxusní rezidenční projekt 
  Společnost JRD i v současné komplikované situaci pokračuje v rozsáhlých akvizicích pozemků pro bytovou výstavbu. Aktuálně koupila parcely v Praze 7 – Troji nedaleko bývalé viniční usedlosti Hrachovka. Postaví zde vila-dům s 26 luxusními byty, jenž naváže na podobné exkluzivní projekty, které již v minulosti zkolaudovala, jako jsou například Vila Augustus, U Pernikářky 7 nebo Rezidenci Červený dvůr. Energeticky úsporný projekt se zdravým vnitřním prostředím, jehož prodej by měl odstartovat roku 2022, bude developer realizovat spolu s novým investorem – finanční skupinou RSJ. Kolaudaci plánuje v roce 2024.

  „Současná situace nás nezaskočila nepřipravené, protože jsme si za 17 let svého působení vybudovali silnou pozici, která nám umožňuje se na trhu rychle orientovat a reagovat. Díky ní se můžeme nadále plně věnovat akvizicím nových pozemků, k nimž patří i ty v atraktivní lokalitě Pod Hrachovkou. Většina představ o novém projektu, který zde postavíme, je sice zatím v rovině plánů, ale již nyní máme zpracovaný základní koncept, z něhož budeme vycházet. Energeticky úsporný vila-dům s 26 byty nabídne podobně vysoký standard bydlení jako naše dřívější projekty U Pernikářky 7 nebo Rezidence Červený dvůr. Budoucí majitelé se tak mohou těšit na výrazný architektonický styl, špičkové provedení, certifikované přírodní materiály, ale především zdravé vnitřní prostředí s čerstvým vzduchem a stabilní teplotou i vlhkostí, ve kterém se jim bude komfortně žít. Už brzy budeme znát jméno autora architektonického návrhu, na nějž jsme vypsali soutěž. Inspiraci budeme hledat v africké divočině, která je díky blízkosti pražské zoo doslova na dosah,“ uvádí Pavel Krumpár, obchodní ředitel JRD.

  Nový vila-dům vyroste v lokalitě Pod Hrachovkou, která leží v Troji nedaleko od vltavského nábřeží, pražské ZOO a botanické zahrady. Tato oblast ale nabízí kromě nadstandardního množství příležitostí k trávení volného času také spoustu zeleně a dobrou dopravní dostupnost autem, autobusem nebo přívozem. Majitelé nových bytů zde proto naleznou klidné a komfortní bydlení, kde si odpočinou od nejhoršího ruchu velkoměsta.

  Titulní foto: U Pernikářky 7
   
  SDÍLET
  Další podobné články