OTÁZKA TÝDNE pro obchodního ředitele JRD Pavla Krumpára 

 • OTÁZKA TÝDNE pro obchodního ředitele JRD Pavla Krumpára 

  Developerská společnost JRD jako naše jednička na trhu s nízkoenergetickým a programově zdravým bydlením dala na počátku roku do prodeje 97 nových bytů projektu Vital Kamýk. Ve vašich projektech hraje velkou roli kromě zdravého vnitřního prostředí samotných bytů také množství vnějších environmentálně šetrných prvků, jako jsou nabíjecí stanice pro elektromobily, parky s komunitními zahrádkami, chytré lavičky nabíjené solární energií nebo retenční nádrže k ekologickému hospodaření s dešťovou vodou. Co můžeme očekávat u projektu Vital Kamýk?

  Projekt Vital Kamýk už samotným názvem odkazuje na zdravý a aktivní životní styl k němuž patří nejen pohyb a zdravé bydlení v interiérech s čerstvým vzduchem, ale také možnost ničím nerušeného odpočinku či přátelských setkávání se známými a sousedy. 

  Energeticky úsporný dům nabídne 97 bytů s moderními technologiemi a udržitelnými materiály, které ve všech vnitřních prostorách zajistí zdravé prostředí s čistým vzduchem, stabilní teplotou a světelným komfortem. Každý byt bude také vybaven exteriérovými žaluziemi.  V projektu například použijeme nové zdivo VAPIS 10, které jsme vyvinuli ve spolupráci s firmou VAPIS. Toto zdivo má výbornou zvukovou neprůzvučnost 47 dB, takže zajistí daleko větší akustický komfort. 

  K posílení fyzického a psychického zdraví a společenského života jeho obyvatel ale přispějí také další součásti projektu, jako jsou prvky pro cyklisty, včetně myčky a servisní stanice, dětské hřiště s workout prvky nebo komunitní terasa, pojmenovaná Harmonie, určená k relaxaci či přátelskému setkávání například při společném grilování.   Vital Kamýk se nachází v blízkosti přírodní památky Modřanská rokle i lesa Kamýk, takže i lokalita samotná přímo vybízí k procházkám, cyklistickým výletům a sportu.
   

  SDÍLET
  Další podobné články