Poslední etapa projektu Tulipa Třebešín bude dokončena na přelomu roku 2020/2021. Už teď jsou ale všechny byty prodány.

 • Poslední etapa projektu Tulipa Třebešín bude dokončena na přelomu roku 2020/2021. Už teď jsou ale všechny byty prodány.
  Renomovaná pražská realitní kancelář LEXXUS prodala ve čtvrté etapě projektu Tulipa Třebešín poslední byt. Komplexní projekt developerské společnosti AFI EUROPE mění tvář historicky spíše průmyslové části Prahy 3 a nabízí novým obyvatelům ideální místo k životu.

  Tulipa Třebešín je svým rozsahem projekt celopražského významu. Na místě kdysi zanedbané lokality vznikl nový domov pro rodiny ve více než 700 bytech, mateřská školka i vybrané komerční prostory.  Stavební práce na I. Etapě tohoto projektu byly zahájeny v roce 2015 a stávající poslední etapa, která bude dokončena na přelomu 2020/2021, je již nyní je zcela vyprodána.  „Je příjemné vidět, jak se ze zapomenutého a nevzhledného brownfieldu stal během 5 let plnohodnotný a moderní městský prostor Prahy 3,“ říká ředitel realitní kanceláře LEXXUS Peter Višňovský a dodává: „Naši realitní makléři nabízeli výjimečné bydlení s perfektním zázemím. Těší nás, že jsme mohli být nedílnou součástí tak zásadního a pro developera AFI Europe dosud nejrozsáhlejšího rezidenčního projektu v České republice.“
   
  SDÍLET
  Další podobné články