Prémiový projekt Michelské zahrady nabízí posledních deset volných atraktivních bytů

 • Prémiový projekt Michelské zahrady nabízí posledních deset volných atraktivních bytů
  Prémiový projekt Michelské zahrady v atraktivní lokalitě širšího centra Prahy znamená pro dlouhodobého developerského lídra EKOSPOL výrazný milník. Touto stavbou totiž vstoupil do vyššího segmentu. Že šlo o správné rozhodnutí, dokládá mimo jiné velký zájem klientů. Několik měsíců před dokončením stavby zbývá v nabídce posledních deset bytů.

  „Michelské zahrady jsou naším prémiovým rezidenčním projektem. Nabídnou exkluzivní bydlení uprostřed zeleně pro náročné. Ve vila-domě vznikne pouhých 36 nadstandardních bytů s balkony, terasami či terasovými zahradami, což jen podtrhuje exkluzivitu tohoto projektu,“ zdůrazňuje Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva dlouhodobého lídra developerské výstavby v ČR EKOSPOLU.

  Komorní rezidenční projekt vyššího standardu Michelské zahrady tvoří exkluzivní byty s dispozicemi od 1 + kk po 4 + kk. Rozlohy bytů začínají na 33,6 metru čtverečního a končí na 100,8 metru čtverečního. Každý byt má buď balkon, atraktivní terasu nebo rozlehlou terasovou zahrádku. Samozřejmostí je vysoký standard provedení bytu v režimu Ekoluxus už v základní ceně.   Byty jsou situované v jedinečné lokalitě v blízkosti Tyršova vrchu, vyrůstají přímo ve svahu zalesněného kopce. Jižní orientace většiny bytů poskytuje nádherný panoramatický výhled na město, okolní stromy pak lákají k procházkám či aktivnímu trávení volného času.

  Bytový areál vyrůstá v klidné části Michle, cesta autem na Jižní spojku přitom zabere jen dvě minuty. Zhruba za pět minut pak jste na dálnici D1. Díky nedaleké tramvajové zastávce se do samého centra města dostanete do 15 minut. Výbornou dopravní dostupnost doplňuje kompletní občanská vybavenost – zavedené obchody, vyhlášené restaurace, pošta, lékárna, zdravotnická zařízení, mateřské a základní školy či hypermarket, vše v pěší dostupnosti 10 minut.  „Byty jsou zasazeny do přírody a svým majitelům nabídnou nádherný výhled. Díky klidnému prostředí i atraktivním předzahrádkám u vybraných bytů jde jednoznačně o ideální rodinné bydlení pro náročné,“ říká Evžen Korec.

  Michle je místem, které jedinečně snoubí dávnou pražskou historii a pamětihodnosti s klidem přírody, parků, lesů a vod. K tomu lze přičíst výbornou občanskou vybavenost a skvělou dopravní dostupnost, včetně MHD. Michle, to je místo s unikátním „geniem loci“, s památkami i přírodou, přitom kousek od úplného centra Prahy. 
   

  Zájem je také o cenově dostupné Hodkovičky


  Velký zájem je také o druhý výjimečný projekt EKOSPOLU – Ekorezidence Hodkovičky. Jen tři měsíce od zahájení prodeje si nového majitele našla už polovina všech nabízených bytů. „Očekávali jsme velký zájem o tyto mimořádné byty situované v zajímavé lokalitě nedaleko řeky, nicméně rychlost prodeje nás velmi překvapila. Myslím, že zásadním důvodem je příznivá cena, za kterou jsme byty nabídli. Nejlevnější jednopokojovou garsonku mohl zájemce získat už za méně než tři miliony korun,“ podotýká Korec.

  Nejmenší garsonka byla v nabídce už za 2,82 milionu korun, ceny bytu 2 + kk začínaly na 4,2 milionu korun a větší třípokojový 3 + kk šlo získat za 5,1 milionu korun. „Průměrná cena jednoho metru čtverečního dosahuje v tomto projektu 82 tisíc korun, což je výrazně pod celopražským průměrem i cenou jiných projektů v okolí. I tentokrát jsme se snažili nabídnout byty dostupné co nejvíce zájemcům,“ říká Evžen Korec.  Ekorezidence se nachází ve skvělé lokalitě v bezprostřední blízkosti Vltavy, páteřní cyklostezky kolem řeky, golfového hřiště, tenisového klubu a dalších sportovišť. „Byty jsou tak ideální pro aktivní rodiny s dětmi, protože v blízkém okolí jsou jak nákupní centra, tak i mateřská a základní školy či ordinace lékaře. Většina bytů pak nabízí úchvatné panoramatické výhledy na Vltavu, Chuchelský háj a Barrandovské skály,“ přibližuje výjimečnost okolí projektu Evžen Korec.

  Bytový areál Ekorezidence Hodkovičky tvoří 160 bytů s prostornými terasami či balkony ve dvou moderních sedmipodlažních domech. Zájemci si mohou vybírat z dispozic od 1 + kk (29 metrů čtverečních) až po 4 + kk (97,5 metru čtverečního). Samozřejmostí jsou podzemní garáže. Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost, jak MHD, tak i autem.  Nižší cena však není na úkor kvality, naopak Ekorezidence Hodkovičky už v základní ceně nabízí vysoký standard, například plovoucí laminátové podlahy, plastová okna s šestikomorovým profilem či protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy. Všechny byty jsou vybaveny také rekuperací, díky které je v domácnosti zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu. „Ten je filtrován a ohříván teplem odcházejícího vzduchu. V každém bytě je tedy zajištěno zdravé větrání bez zbytečných tepelných ztrát,“ vysvětluje mluvčí EKOSPOLU Filip Sušanka.


   
  SDÍLET
  Další podobné články