Rezidenční část pražské čtvrti DOCK byla úspěšně dokončena. Téměř všechny byty již byly prodány.

 • Rezidenční část pražské čtvrti DOCK byla úspěšně dokončena. Téměř všechny byty již byly prodány.
  Developerská skupina Crestyl úspěšně dokončila závěrečnou rezidenční část revitalizované nábřežní čtvrti DOCK na pomezí pražského Karlína a Libně. Projekt DOCK Marina Boulevard umístěný na vlastním poloostrově mezi slepými rameny Vltavy byl v lednu 2020 úspěšně zkolaudován. DOCK Marina Boulevard zahrnuje v pěti nízkopodlažních domech celkem 150 bytů – včetně prostorných penthousů a bytů umístěných na špici poloostrova se soukromými bazény a prostornými předzahrádkami. Prodáno je plných 97 % všech bytů. DOCK Marina Boulevard je poslední rezidenční částí celého projektu DOCK a navazuje na již dokončené rezidence DOCK Marina View a DOCK River Watch.

  Jsem opravdu rád, že se nám podařilo rezidenční část projektu DOCK úspěšně uzavřít. DOCK se obecně těší velké oblibě, a to především díky unikátní atmosféře v zeleni u vody, nadstandardnímu zpracování a snadnému dosahu centra. Díky propojení bytů s kancelářemi je místo stále živé – spojuje pracovní dynamiku i pohodu na břehu řeky. Potvrzuje to i úspěšný prodej zde umístěných bytů,“ říká Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl. „S předáváním bytů novým majitelům jsme se bohužel trefili do světové pandemie. I tak se nám podařilo zahájit přejímky u těch, kdo o to měli zájem, již v době nejpřísnějších omezení, přitom při zachování vysokých hygienických standardů.“  DOCK Marina Boulevard se skládá z pěti elegantních nízkopodlažních domů s výhledem na vodní hladinu a splňuje tak ty nejkrásnější představy o bydlení, klidu a pohodě. To podtrhuje i umístění veškeré dopravy do podzemí nebo úplně mimo rezidenční areál. Architektonické pojetí rezidence je koncipováno jako samostatné území plně navazující na prostředí Libeňského poloostrova, které svým majitelům poskytuje plné soukromí a současně jim umožňuje využívat veškerých výhod, které bydlení u vody nabízí. 150 bytů je všech velikostí, od 1 + kk po 5 + kk, o rozloze od 33 m² až po 250 m². Pro ty nejnáročnější majitele jsou k dispozici výjimečné střešní byty s jedinečným výhledem z velkorysých teras či prostorné byty umístěné na špici poloostrova se soukromými bazény a rozlehlými předzahrádkami.  Od samého začátku projektu je kladen důraz na vysokou kvalitu standardů a použitých materiálů. Pro všechny bytové jednotky jsou proto charakteristické prosklené plochy, francouzská okna, výběr kvalitních povrchových materiálů a komfortní interiér reflektující individuální potřeby každého majitele. Každý bytový dům má navíc přímý a neomezený přístup k vodnímu molu a přístavišti, u kterého mohou parkovat lodě do délky až 20 metrů. Samozřejmostí je ostraha a recepce, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

  Rezidenční projekt DOCK představuje spojení domova v blízkosti centra města s neopakovatelnou atmosférou života u vody. Nachází se v lokalitě na rozhraní Libně, Karlína a Holešovic a je zasazen do příjemného prostředí rozkládajícího se podél dvou slepých ramen Vltavy. Přináší tak možnost zakotvení lodi jen pár metrů od vlastního bytu, součástí rezidence je totiž i marina. Díky spolupráci se Žlutými lázněmi zde navíc funguje například i půjčovna šlapadel, paddleboardů a člunů.  Okolí projektu je zajímavé nejen nádherným prostředím, které vytváří dojem bydlení za městem, ale současně disponuje i kompletní občanskou vybaveností. V blízkém okolí nechybí školy a školky, restaurace, kavárny, obchody a služby. Pro milovníky sportu je příjemnou zprávou okolo se linoucí cyklostezka, blízké fitness centrum a golfové hřiště, které jsou jen pár minut chůze od rezidence. Snadné spojení do centra zajišťuje blízká stanice metra a zastávky tramvají.  V projektu DOCK se letos otvírá i nový relaxační park o rozloze jednoho hektaru, který nabídne odpočinek v zeleni s vodními prvky a lavičkami, ale i možnost sportovního vyžití například při venkovním fitness či lekcích jógy. Sportovci ocení i speciální běžeckou tartanovou dráhu okolo celého areálu, která bude napojena na městské cyklostezky vedoucí do centra města a do Troje. Přímo na vodní hladině pak bude umístěna plovoucí restaurace.
   
  SDÍLET
  Další podobné články