Rezidenční projekty Holečkova House a Rezidence Kobrova mají dokončenu hrubou stavbu

 • Rezidenční projekty Holečkova House a Rezidence Kobrova mají dokončenu hrubou stavbu
  U příležitosti dokončení hrubé stavby rezidenčního projektu Holečkova House a Rezidence Kobrova se v nejvyšším patře Rezidence Kobrova sešli s vedením developerské společnosti SATPO, která projekt realizuje, všichni, kdo se na výstavbě podílejí.

  „V aktuální nelehké době chybějících zdrojů a materiálu si o to více vážíme spolupráce se všemi partnery, kteří se podíleli na dokončení hrubé výstavby projektů Holečkova House a Rezidence Kobrova.“, řekl v rámci slavnostního proslovu s přípitkem Ing. Jiří Dvořák, projektový ředitel společnosti SATPO. Kolaudace obou projektů je naplánovaná na první kvartál roku 2023.  

  Developerské projekty Holečkova House a Rezidence Kobrova nabídnou budoucím majitelům bytové jednotky 1 + kk až 5 + kk o výměře 31 m2 až 211 m2. Nacházejí se v jižním svahu pod pražským Petřínem v těsné blízkosti parku Sacre Coeur, mezi ulicemi Holečkova, Kmochova a Grafická.   Architektonické návrhy obou rezidencí vycházejí ze stávající městské struktury, výšková návaznost domů drží rytmus s okolními částmi rezidenčních bloků. Obě novostavby nabízejí jednotky ve vysokém standardu, z vyšších pater jsou krásné výhledy na historické centrum Prahy. Logické dispoziční uspořádání, vybrané materiály, moderní technologie a vysoká kvalita finálního dokončení, to vše představuje prémiový charakter obou objektů a trvalou hodnotu z hlediska dlouhodobé investice. Samozřejmostí je dostatečný počet parkovacích stání a sklepních prostor.   Bydlení v rezidenčních projektech Holečkova House a v Rezidence Kobrova je určeno všem, kteří ocení docházkovou blízkost do historického centra hlavního města Prahy a zároveň vyhledávají klidné prostředí plné zeleně.  
   
  SDÍLET
  Další podobné články