V atraktivní části pražských Kbel se nabízejí poslední volné parcely

 • V atraktivní části pražských Kbel se nabízejí poslední volné parcely
  V projektu Parcely Slavík Kbely developerské firmy Ekospol zbývá aktuálně k prodeji posledních deset stavebních pozemků. Je to jedna z mála možností, jak si v Praze postavit rodinný dům podle svých představ, protože menší stavební pozemky na trhu takřka nikdo nenabízí.

  Areál 27 parcel leží v Praze – Kbelích u křižovatky ulic Zamašská a Semilská hned u zastávky MHD Zamašská. Pozemky jsou připraveny pro výstavbu rodinných domů a jsou na ně přivedeny kompletní inženýrské sítě.

  „Pražské Kbely jsou vyhledávanou lokalitou pro bydlení. Spojují totiž klidné bydlení blízko přírody s výbornou dopravní dostupností a plnou občanskou vybaveností v nejbližším okolí. Budoucí majitelé parcel a na nich postavených rodinných domů zde získají bydlení, které jim bude každý závidět. Výhodou tohoto projektu je to, že klienti kupují pouze stavební pozemek. Jak s ním naloží, je zcela na nich. Koupí parcely se nezavazují k tomu, začít okamžitě stavět nebo nechat si dům postavit od prodávajícího developera, jak se často děje,“ říká generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec.  Vynikající dopravní dostupnost areálu dokládá už autobusová zastávka sousedící s parcelami. Autem se člověk dostane do šesti minut na Pražský okruh, jen o minutu déle to trvá na stanici metra Letňany. Autobusem MHD je tam člověk za 11 minut, stejný čas mu zabere cesta autem do nákupního centra Černý Most. Do centra Prahy dojede do 20 minut. Nemusí však cestovat vůbec nikam, občanská vybavenost v místě je perfektní. V docházkové vzdálenosti jsou dvě mateřské školky i základní škola a několik dětských hřišť. Ve Kbelích je také pobočka pošty, ambulance, praktičtí lékaři, veterinární ordinace i dostatek obchodů a služeb.

  Přípravou projektu s parcelami se podle Korce Ekospol vrací ke svým kořenům. „V samém počátku firmy jsme prodávali stavební pozemky. Například náš projekt Parcely Nové Ďáblice s dvěma stovkami parcel stále patří mezi největší takové projekty na území hlavního města. Podobné množství parcel jsme připravili také v Roztokách. Teď nabízíme místo pro stavbu vlastního rodinného domu také v Kbelích,“ upozorňuje Evžen Korec.
   
  SDÍLET
  Další podobné články