Zahrady Herink - nové rodinné domy za jižním okrajem Prahy

 • Zahrady Herink - nové rodinné domy za jižním okrajem Prahy
  Pro všechny, kteří chtějí žít obklopeni přírodou, a zároveň mít Prahu na dohled je k prodeji připraveno 22 zděných domů v originálním projektu Zahrady Herink. Ke každému domu s dispozicemi 5 + kk náleží zahrada, garáž, terasa a velkorysá půda. Projekt tak představuje nejen ideální bydlení pro rodiny s dětmi, ale je svým umístěním velmi dobře dopravně dostupný. Centrum Prahy je autem dosažitelné do 15 minut a pravidelná autobusová linka bez přestupu jezdí na metro C Opatov max. 30 minut. Výstavba domů začne na jaře roku 2022.

  Všech 22 řadových domů v sobě propojuje tradiční a moderní prvky architektury. Domy se sedlovou střechou doplňují velkoformátová okna, čisté funkcionalistické linie a celý projekt Zahrady Herink citlivě zapadá do původní zástavby i atmosféry městečka. Domy s dispozicemi 5 + kk se nacházejí na pozemku o rozloze až 490 m2 s podlahovou plochou 159 m2. Díky použití moderních technologií a nadstandardních materiálů patří Zahrady Herink mezi výjimečně kvalitní a designové projekty.


  Každý dům se skládá ze 3 podlaží. V 1. nadzemním podlaží se nacházejí garáž, komora, koupelna s toaletou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a soukromá zahrada. Ve 2. podlaží jsou navrženy 3 ložnice a koupelna s toaletou. Půdní prostor je možné dokončit podle svých představ. Lze jej využít jako jeden velký otevřený prostor pro společné aktivity nebo naopak z něj udělat několik místností včetně koupelny.


  Každý dům má k dispozici ještě jedno parkovací stání před domem. „Herink není satelitní vesnice, ale městečko s domácí atmosférou, kompletní občanskou vybaveností a Prahou za zády,“ říká Denisa Višňovská z realitní kanceláře LEXXUS a doplňuje: “Zahrady Herink jsou ideální pro všechny, kteří chtějí žít mimo ruch velkoměsta, procházet se mezi lesy a loukami a zahrát si třeba golf na nedalekém 18jamkovém hřišti.“
   
  SDÍLET
  Další podobné články