AFI EUROPE v loňském roce prodala 200 bytů

 • AFI EUROPE v loňském roce prodala 200 bytů
  Jako celá řada jiných developerů bilancuje i AFI EUROPE výsledky za uplynulý rok. Společnost loni prodala celkem 200 bytů v projektech Tulipa City u stanice metra Kolbenova a Tulipa Třebešín na rozhraní pražského Žižkova a Strašnic. Kromě toho podniká i v segmentu kancelářských nemovitostí.

  Developer tak loni v Praze zkolaudoval i administrativní komplex AFI Vokovice na Evropské třídě ve Vokovicích, zahájil výstavbu první komerční budovy v projektu AFI City na bývalém brownfieldu ve Vysočanech se 17 000 m2 pronajímatelných ploch a 100% pronajal budovu AFI Karlín, která má unikátní systém vertikálních zahrad v rámci celé střední Evropy. 
   
  „Aktuálně stavíme již třetí a čtvrtou fázi Tulipy Třebešín, přičemž během prvního čtvrtletí letošního roku zde plánujeme představit nový koncept bydlení ve vila-domech. Zároveň ve třetím kvartálu dokončíme druhou fázi projektu Tulipa City,“ komentuje úspěchy firmy Doron Klein, generální ředitel společnosti AFI EUROPE pro Českou republiku a Rumunsko, a dodává: „Kancelářské a komerční plochy k pronájmu nabízíme v budově A v AFI City a posledních 20 % volných ploch zbývá v AFI Vokovice. Vedle toho intenzivně jednáme o nových akvizicích, přičemž kromě Prahy zvažujeme také krajská města.“ 

  Tulipa Třebešín
  SDÍLET
  Další podobné články