Bytový projekt Nová „Nuselská“ bude dokončen již letos

 • Bytový projekt Nová „Nuselská“ bude dokončen již letos
  Komerční prezentace
  Do konce letošního roku bude v Praze dokončen další z bytových projektů Chytrého bydlení společnosti Trigema. Nová "Nuselská" nabízí téměř 150 bytových jednotek ve velikosti od 1+kk do 4+kk.

  Byty na Nové „Nuselské“ jsou zařazeny do kategorie Chytré bydlení Plus, díky čemuž bude také většina z nich vybavena vzduchotechnickými jednotkami s rekuperací a přípravou pro inteligentní ovládání bytu. Součástí projektu pěti až sedmipatrových bytových domů jsou všechny typy bytových jednotek - od malometrážních 1+kk až po velké byty 4+kk s terasou nebo zahradou.   Celý areál bude energeticky velmi úsporný. Průkaz energetické náročnosti všech budov je proto také ve třídě B. Budoucí rezidenti bezpochyby také ocení, že se na ploše okolo 4200 m2 stane součástí celého místa vnitroblok, jenž bude osázen bujnou zelení a vybaven lavičkami a dalším odpočinkovým mobiliářem.  Směrem do ulice Nuselská bude navíc umístěno hned několik komerčních jednotek, které mají za úkol rozšířit již tak vysokou úroveň místní občanské vybavenosti.

  Nové bydlení si lze na Nové "Nuselské" rezervovat už dnes. Moderní prodejní nástroje společnosti Trigema jsou mimo jiné přizpůsobené i k uzavírání obchodu na dálku. Zájemce tak může využít e-rezervace, aniž by musel vstupovat s prodejcem do osobního kontaktu. Vedle toho se uplatňuje rovněž tzv. online postprodejní proces, tedy například výběr standardů, zprostředkování kontaktu s finančními poradci a jiné služby prostřednictvím videokonferencí či telefonické a e-mailové komunikace.

  Bytový dům Nová „Nuselská“ leží v atraktivní lokalitě vymezené ulicemi Nuselská a V Horkách, jen několik desítek metrů od jednoho z přirozených center této čtvrti – oblasti Kloboučnická. Do blízkého parku Jezerka to je odsud jen zhruba 250 metrů. Pouze půl kilometru od parku Jezerka je stanice metra Pankrác a obchodní centrum Arkády. To je známé díky místnímu hypermarketu, mnoha obchodům různých celosvětově proslulých značek a několika restauracím.   Důvody pojmenování projektu Nová "Nuselská" sahají daleko do historie. Jsou spojeny s původním místním určením areálu Nuselských mlékáren, který tu stál. První česká akciová parní mlékárna v Praze tehdy uváděla sídlo na adrese "Nuselská". 

  Cela stavba projektu Nová „Nuselská“ začala již loni. Architektonické práce zajišťoval ateliér AGE project, který již za zhruba 20 let svého působení realizoval desítky projektů převážně v oblasti rezidenčního bydlení.
   
  SDÍLET
  Další podobné články