FINEP začal prodávat nové byty v komorním rezidenčním projektu U Sluncové. Otevřel tím novou kapitolu svého podnikání. 

 • FINEP začal prodávat nové byty v komorním rezidenčním projektu U Sluncové. Otevřel tím novou kapitolu svého podnikání. 
  Developerská společnost FINEP začala prodávat první dva domy s 54 bytovými jednotkami v novém moderním městském rezidenčním projektu U Sluncové. Je to v letošním roce již třetí projekt tohoto známého developera, přitom však v 25leté historii firmy první, který je situovaný v lokalitě Prahy 8 v Karlíně, tedy v městské části, která dnes patří mezi nejvyhledávanější adresy v Praze, a která si za posledních 15 let prošla obrovskou proměnou.

  „Architektura bytového projektu i jeho umístění v dnešní živé městské čtvrti bude pro své obyvatele představovat doslova soukromý klidný ostrov v pulzujícím Karlíně,“ vyzdvihuje jeden z velkých benefitů nového projektu FINEPu jeho generální ředitel Tomáš Pardubický. 

  Komorní rezidenční bytový projekt U Sluncové nabídne ve 4 domech 107 bytů vyššího standardu navržených ve velikostech od 1 + kk až po 4 + kk (32,7 m2 až 118,9 m2). První dva prodávané domy mají 54 bytových jednotek. Architektonický návrh je dílem architektonického studia Qarta architektura. Vysoký standard projektu podtrhnou velkoformátová okna s nulovými parapety a nevšední cihlové obložení fasády. 

  Malé a designově laděné domy o pěti patrech mají na každém patře jen maximálně šest bytových jednotek. Ke každému bytu přísluší terasa a v prvním obytném patře mají moderní městské byty velké předzahrádky. Byty budou vybaveny podlahovým vytápěním.

  Projekt U Sluncové vyroste v místě, kde si za vším důležitým dojdete pěšky. A bude-li to třeba, tak kamkoliv dál můžete vyrazit metrem nebo tramvají. Lokalita je vzdálena od samotného centra města jen tři zastávky metra.  

  Současná výše letošních investic FINEPu do rezidenční výstavby v Praze dosáhla již hranice 2 miliard korun. Aktuálně je tak v prodeji přes 400 bytů ve třech nových projektech Rezidence Pergamenka, Rezidence U Šárky a nyní nově i dva bytové domy v projektu U Sluncové v pražském Karlíně.
   
  SDÍLET
  Další podobné články