Luxusní rekonstrukce a dostavba barokního dvorce Chateau Troja Residence získala ocenění v rámci Realitního projektu roku 2019

 • Luxusní rekonstrukce a dostavba barokního dvorce Chateau Troja Residence získala ocenění v rámci Realitního projektu roku 2019

  Precizní rekonstrukce barokního dvorce v těsném sousedství Trojského zámku vkusně dotvořená soudobou architekturou, to je luxusní projekt Chateau Troja Residence. Stavba bude dokončena ještě letos a je vlajkovou lodí developera Coast Capital Partner (CCP), který v ní dokonale zúročil všechny své dosavadní zkušenosti se záchranou paláců v centru Prahy, ale také se stavbou projektů, jež zahrnují rekonstrukce i novostavby. Ve své kategorii získala Chateau Troja Residence ocenění veřejnosti i architektů v rámci 9. ročníku soutěže Realitní projekt roku. Na Realitním kongresu v hotelu Clarion ho převzal spolumajitel CCP Doron Friedman.

  O ocenění Realitní projekt roku 2019 usilovalo více než 50 aktuálních staveb z celé ČR. Soutěž je přehlídkou nejoblíbenějších českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky. Navazuje na osm úspěšných předcházejících ročníků.

  Velmi náročná rekonstrukce vybraných objektů původního barokního dvorce a jejich citlivé doplnění moderní architekturou nabídne to nejluxusnější bydlení s duchem historie, jaké si lze v Praze vůbec představit. „Projekt Chateau Troja Residence je v Praze i ve střední Evropě zcela výjimečný. Není zde mnoho takových míst, kde se podařilo přivést historii zpět k životu a vdechnout jí novou energii,“ řekl Doron Friedman.

  Zájem o bydlení v Chateau Troja Residence je obrovský. Více než 70 procent nabízených bytů je vyprodáno dávno před kolaudací. U takto luxusního bydlení to není vůbec běžné. Pokud lidé utrácejí za byt desítky milionů korun, obvykle chtějí vidět za co. Chtějí si budoucí byt zkrátka prohlédnout a mít jistotu, že kvalita odvedené práce bude stoprocentní.

   

  Výjimečná lokalita a výjimečný projekt

  Zde ale zájemce přesvědčilo samotné místo. Lokalita vedle zámeckého parku Trojského zámku přímo na Vltavském břehu s dechberoucími výhledy do okolní zeleně i na město, blízkost Stromovky. To jsou velmi přesvědčivé argumenty. Navíc uzavřený bytový soubor nabízí přesně to, co lidé toužící po luxusním bydlení hledají. Dobrá dostupnost do centra města, zároveň bydlení přímo utopené v zeleni. Uzavřený areál s byty dává záruku, že si nekupujete jen krásné bydlení, ale přímo vstupenku do elitního klubu. Penthousy, které firma nyní zařazuje do prodeje, jsou korunou celého projektu.

  Luxusní bydlení v penthousech u Vltavy


  Jsou totiž zcela výjimečné. Zájemci mohou vybírat z mezonetových i jednopatrových penthousů v historických objektech i v těch moderních. Mají vlastní podzemní garáže pro několik vozů, ze kterého se soukromým výtahem majitelé dostanou do svého bytu. Jsou nabízeny shell and core nebo tzv. customer ready, a je tedy na majitelích, jak si bydlení zařídí. Část velkorysých podzemních prostor mohou využít na vinotéku nebo soukromé fitness se saunou, samotný byt si mohou zařídit zcela podle svého. Investor jim k tomu nabízí kvalitní návrh řešení interiéru buď loftového charakteru nebo s vnitřními příčkami, který vypracoval architekt Pantelis Larcou. Ten má mnohaleté zkušenosti se zařizováním rezidencí těch nejbohatších lidí, a tak se budoucí majitelé penthousů mohou spolehnout na to, že jim navržený projekt rozložení místností bude vyhovovat.

  Způsob prodeje bytů s dokončeným exteriérem a okolím budov, ale s hrubou stavbou uvnitř, je v luxusním segmentu standardem. „Při stavbě bytového domu v Jilské jsme zjistili, že lidé se nechtějí nastěhovat do hotového, ale chtějí interiér přizpůsobit svému vkusu. Proto byty a apartmány prodáváme ve stavu shell and core a nabízíme služby architekta a interiérového designéra,“ vysvětlil Doron Friedman. „V zahraničí je to v této kategorii top luxusního bydlení jediná forma prodeje. Interiér luxusní rezidence si lidé zkrátka chtějí přizpůsobit svému životnému stylu,“ dodal druhý spolumajitel Daniel Aalsvel. 

  SDÍLET
  Další podobné články