Nájemní byty Home Barrandov již od května k nastěhování

 • Nájemní byty Home Barrandov již od května k nastěhování
  Společnost Zeitgeist Asset Management, dosavadní specialista na rekonstrukce činžovních domů za účelem nájemního bydlení, nově rozšiřuje svoji nabídku nemovitostí i o rezidenční novostavby, na kterých bude spolupracovat s vybranými developery. Aktuální portfolio čítající 750 bytů v regionu CEE navíc sjednotí pod společnou značku Home by Zeitgeist. V České republice firma právě zkolaudovala již desátou pražskou rezidenci a zároveň první novostavbu, která vznikla díky partnerství s developerskou společností Finep. První nezařízené byty v projektu Home Barrandov budou k nastěhování od května, kompletně zařízené pak v průběhu srpna. Společnost současně připravuje další projekty nájemního bydlení a během následujících pěti let plánuje rozšířit své tuzemské portfolio na více než 3000 bytů.

  Jsme přesvědčeni, že nájemní bydlení má velký potenciál. Rostoucí poptávku sledujeme na všech trzích, kde působíme. Ať už se jedná o Německo, Polsko, Maďarsko anebo Českou republiku, zájem o bydlení v nájmu prudce stoupá. Hlavním důvodem je dlouhodobý růst cen nemovitostí. Svou roli sehrála i současná koronakrize. Je evidentní, že stále více lidí řeší výpadky příjmů a nemá šanci dosáhnout na hypotéku. Ovšem současně s tím se rozšiřuje i skupina obyvatel, pro které vlastní byt již není prioritou. Nájemní bydlení pro ně znamená menší závazek a zároveň větší flexibilitu v osobním životě,“ komentuje Peter Noack, CEO společnosti Zeitgeist Asset Management, a dodává: „Jsme rádi, že v rámci značky Home by Zeitgeist jsme schopni nabídnout skutečně kvalitní a dostupné nájemní bydlení v mnoha atraktivních pražských lokalitách, které vybíráme na základě výborné dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti v blízkém okolí.“

  Značka Home by Zeitgeist zastřeší jak moderní novostavby, tak i nově rekonstruované činžovní domy. U nich Zeitgeist vždy klade důraz na zachování původního genia loci i celkového rázu místa v souladu se současnými trendy a nároky na kvalitní bydlení. Nájemní byty jsou určené pro široké spektrum zájemců – od úsporných dispozic pro singles přes středně velké byty pro páry až po velkoryse řešené bydlení vhodné pro rodiny. Lokality projektů jsou také velmi rozmanité: bydlet je možné jak přímo v centru Prahy, tak i v dosahu přírody na jejích klidnějších okrajích. 

  Benefitem společné značky je, že pokud se nájemce z různých důvodů – ať už třeba kvůli rozšíření rodiny anebo změně pracoviště - rozhodne přestěhovat z jedné rezidence Home do druhé, není nijak časově vázán původní délkou nájemní smlouvy ani jinými omezeními.

  Našim klientům chceme bydlení co nejvíce zpříjemnit a zjednodušit. Počínaje jednoduchým výběrem bytu na našich webových stránkách, jasnými a férovými podmínkami nájemní smlouvy a také profesionálním servisem, který náš tým poskytuje všem nájemcům v průběhu celého období nájemního vztahu,“ říká Michal Nečas, jednatel společnosti Zeitgeist Asset Management.
   
  SDÍLET
  Další podobné články