Nejlepší rezidenční projekt Plzeňského kraje unikátně rozšiřuje služby 

 • Nejlepší rezidenční projekt Plzeňského kraje unikátně rozšiřuje služby 
  Rezidenční projekt Unicity Plzeň od developerské společnosti Daramis nabízí pro své obyvatele unikátní službu samoobslužných prádelen. V druhé fázi projektu jsou v dokončených domech D, C1 a C2 k dispozici prádelny s moderními a úspornými pračkami a sušičkami. Vyprání jedné dávky stojí 80 Kč, za stejnou cenu je i sušení. Jedná se o jednu z nadstandardních služeb, které tento rezidenční projekt nabízí. 

  „Naší filozofií je nejenom stavět nadstandardní domy, ale vytvářet kvalitní životní podmínky pro lidi, kteří v nich bydlí. K tomu neodmyslitelně patří služby, na které dosud obyvatelé v novostavbách nebyli zvyklí. Mezi naše unikum v Plzni patří prádelny vybavené kvalitními pračkami a sušičkami. Právě široký rozsah služeb, které projekt Unicity Plzeň nabízí, je jedním z důvodů, proč veřejnost zvolila Unicity nejlepším rezidenčním projektem Plzeňského kraje v letošním roce v soutěži Realitní projekt roku,“ uvedl Martin Vachek, výkonný ředitel společnosti Daramis.  Letos v červnu odstartovala výstavba třetí etapy projektu Unicity. Zájemci o nový byt v sousedství Západočeské univerzity v Plzni a průmyslové zóny Borská pole mohou vybírat z dispozičního řešení 1 + kk až 4 + kk. 

  Projekt Unicity Plzeň realizuje developerská společnost Daramis. V rámci tří etap postupně vzniká 542 jednotek, z toho více než 200 bytů je určeno k nájemnímu bydlení. Nájemní byty jsou plně vybavené určené k okamžitému nastěhování s nadstandardním rozsahem služeb. K dispozici jsou například wi-fi síť, prádelna, společenské místnosti a místnost pro jógu, security služby, úklid nebo odpočinková zóna v udržovaném vnitrobloku s grily a multifunkční hřiště.  


   
  SDÍLET
  Další podobné články