OTÁZKA TÝDNE pro Filipa Sajtla k projektu top´rezidence POMEZÍ

 • OTÁZKA TÝDNE pro Filipa Sajtla k projektu top´rezidence POMEZÍ
  Už v projektu top´rezidence Šárecké údolí jste svým klientům nabídli řadu originální prvků prémiového bydlení. Teď na podzim jste zahájili prodej bytů a domů II. etapy top´rezidence Pomezí, které představuje unikátní bydlení uprostřed zeleně na terasovitě členitém pozemku u přilehlého Přírodního parku Košíře-Motol. Které z vlastností budovaného top prémiového bydlení byste nejvíce vyzdvihl?

  Naše projekty pod značkou top’rezidence garantují vysokou kvalitu provedení stavby v nízkoenergetickém režimu a vysokém standardu vybavení (povrchové krytiny, zařizovací předměty). Co se týče technologií, ty se vyvíjejí stále rychle kupředu. V projektu top’rezidence Pomezí máme řízené větrání s rekuperací tepla a dochlazováním přiváděného vzduchu,  vytápění podlahovými konvektory v koupelnách s elektrickými rohožemi, inteligentní́ elektroinstalace tzn. ovládání́ z jednoho místa.  U druhé etapy top‘ rezidence Pomezí stojí za to opět zdůraznit výhody této jedinečné lokality, tedy nepřekonatelné výhledy z bytů na panorama Prahy a okolní velké množství zeleně díky přilehlým parkům. Vily a řadové domy nabídnou výhledy na pražská panoramata do zeleně sousedního parku Košíře-Motol či do zeleně městského parku s jezírky, který mezi domy a vilami vznikne.  Rezidenti, mají po nastěhování možnost využívat služby servisního portálu Chamberlain, který jim zajistí standardní správu, služby tzv. hodinového manžela pro potřebné opravy, úklidové služby či zahradnický servis. Ale třeba také služby concierge, lístky do divadla, objedná květinu, zarezervuje restauraci.

  V každém našem projektu vždy tvoříme prostor pro společné aktivity rezidentů, vznikne zde dětské a sportovní hřiště či prostor pro piknikování.
   
  SDÍLET
  Další podobné články