OTÁZKA TÝDNE pro Michala Preislera, manažera prodeje společnosti EBM Rent, k projektu Erbenova rezidence

 • OTÁZKA TÝDNE pro Michala Preislera, manažera prodeje společnosti EBM Rent, k projektu Erbenova rezidence
  Poměrně v tichosti se v červnu před prázdninami začal stavět váš projekt Rezidence Erbenova. Už na pohled upoutá svým jedinečným architektonickým ztvárněním v podání ateliéru ADR, s. r. o. Novostavba s 20 luxusními byty, situovaná do strmého jižního svahu pod Strahovem, je i v mnoha jiných směrech výjimečná. Co mohou zájemci o bydlení v Rezidenci Erbenova dále očekávat?

  To, co v Praze často nenajdou. Bydlení, které je díky „slepé“ Erbenově ulici oázou klidu v centru rušné pražské metropole. Budoucí majitelé našich nadstandardních bytů tak budou mít zajištěno nejen nezbytné soukromí, ale vzhledem k poloze na strmém svahu i jedinečný výhled na pražské centrum.

  Další devizou našeho projektu je výjimečnost architektonického návrhu, za nímž stojí architektonický ateliér ADR s.r.o. Petra Koláře a Aleše Lapky. Od roku 1996 jim jejich práce zajistila více než 30 ocenění jako Red Dot Award, Grand Prix, Národní cenu za Design nebo Českou cenu za architekturu.  Dominantou projektu je tak unikátní architektonický koncept velkoryse pojatých bytů s terasami a střešními zahradami. Originálně pojatá stavba kopíruje jedinečné křivky Strahovského kopce. Celé místo je tím přirozenou součástí úbočí s okolní vilovou čtvrtí. Bohaté prosklení zaručuje výhledy na celé pražské panoráma a vzbuzuje pocit určité lehkosti a naprosté svobody.

  Za zmínku proto stojí v této souvislosti technická náročnost výstavby, která probíhá ve velmi strmém svahu a v enormně stísněných podmínkách, což znamená, že je na staveništi zapotřebí speciálních technologií. Výsledek však bude určitě stát za to. Vlastně kvůli tomu jsme dlouho celý projekt plánovali a promýšleli každý detail, vybírali jednotlivé materiály, vybavení i doplňky těch nejvyšších standardů. Naším cílem je, aby Erbenova rezidence, nabízela našim klientům exkluzivní a velkoryse pojaté bydlení s důrazem na detail, funkčnost a pohodlí rezidentů.


   
  SDÍLET
  Další podobné články