OTÁZKA TÝDNE pro Romanu Čermákovou, makléřku Luxent – Exclusive Properties, k projektu Rezidence 111

 • OTÁZKA TÝDNE pro Romanu Čermákovou, makléřku Luxent – Exclusive Properties, k projektu Rezidence 111
  Vrchlabí je považováno za vstupní bránu k věhlasným lyžařským areálům Krkonoš. Projekt Rezidence 111, jehož výstavba začala již v srpnu, vzniká v objektu bývalé textilní továrny a sousedící historické vile, postavené ještě za Rakouska-Uherska. Je neobvyklý pro typické rekreační bydlení Krkonoš, protože nabízí originální moderní komfortní byty městského charakteru. Svým způsobem však přitom jde vzhledem k poloze města o "hybridní bydlení" pro ty, kdo hledají místo jak pro trvalý, tak i rekreační pobyt. Co z tohoto pohledu může projekt nabídnout budoucím rezidentům?

  Budoucím rezidentům, kteří zvolí byt k trvalému bydlení, může Rezidence 111 nabídnout komfort moderního bydlení, jež je originální a nabité industriálním charakterem. Byty se nacházejí v klidné čtvrti v centru města, díky čemuž mají na dosah veškerou občanskou vybavenost, školy, školky, obchody, restaurace. Současně ale každý z nich nabízí pohodlí v podobě předzahrádky nebo terasy a krytého parkovacího stání. 


  Pokud klient zvolí koupi bytu spíše pro rekreaci, má zde mnoho možností vyžití. V zimě samozřejmě lyžování, 400 m od centra Vrchlabí se nachází skiareál nebo lze zamířit do cca 20 minut vzdáleného Špindlerova Mlýna. V létě je okolí jako stvořené pro pěší turistiku, cykloturistiku, mohou navštívit přírodní koupaliště Vejsplachy nebo si udělat výlet na zámek Vrchlabí. V neposlední řadě zajímavou příležitost představuje koupit byt jako investiční nemovitost a dále jej pronajímat, obzvlášť v dnešní době, kdy mnoho lidí upřednostňuje soukromí před ubytováním hotelu.   
  SDÍLET
  Další podobné články