U parku Kajetánka vznikne prémiové bydlení v projektu Rezidence Radimova Břevnov

 • U parku Kajetánka vznikne prémiové bydlení v projektu Rezidence Radimova Břevnov
  Developerská společnost Geosan Development získala pravomocné územní rozhodnutí na výstavbu rezidenčního projektu v atraktivní lokalitě pražského Břevnova v Praze 6 přímo u parku Kajetánka. Pod názvem Rezidence Radimova Břevnov postaví tři bytové domy o sedmi až devíti nadzemních podlažích s celkem 68 byty v dispozicích od 1 + kk do 5 + kk doplněné o nebytové jednotky občanské vybavenosti. Chybět nebudou ani střešní penthousy s výhledem na Pražský hrad. Prodej bytů byl právě zahájen. Samotná výstavba začne v průběhu příštího roku. 

  Rezidence Radimova Břevnov vznikne na výjimečném místě, kde se nové byty staví jen sporadicky. Zdejší genius loci je přímo hmatatelný. Projekt se bude nacházet přímo u břehu rybníka Vincentinum v bezprostřední blízkosti zámečku Kajetánka s rozsáhlým parkem. Kus historie v sobě nese původní barokní kaplička ze 17. století, která stojí jen pár kroků od projektu. Zchátralou stavbu zrekonstruujeme a vrátíme jí původní lesk,“ říká Jiří Baloun, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development.


  Za architektonickým návrhem Rezidence Radimova Břevnov stojí Atelier 89. Projekt na první pohled zaujme netradičními prvky, jako jsou prosklená nároží a zábradlí na terasách i lodžiích jednotlivých bytů. Také dřevěné lamely na fasádě budou sloužit nejen jako ochrana proti přehřívání v letních měsících, ale zároveň jako zajímavý architektonický prvek. Zajímavostí je i několik zimních zahrad umístěných ve velkých rodinných bytech, který obyvatelům zajistí přirozený kontakt s přírodou i v zimních měsících. V přízemí a v prvním nadzemním podlaží vzniknou prostory pro obchodní a nebytové jednotky, které doplní již tak bohatou občanskou vybavenost v okolí o další obchody a služby. Zájemcům díky tomu umožní skloubit vlastní bydlení s podnikáním na jednom místě. 


  Břevnov je prestižní rezidenční adresou. Tato vyspělá, moderní čtvrť nabízí vše potřebné pro život v docházkové vzdálenosti od projektu. V okolí rezidence leží hned několik autobusových zastávek, zajišťujících dobré spojení na metro A a odtud do centra města či na mezinárodní letiště. Cesta autem na Pražský okruh zabere sotva minutu jízdy.
   
  SDÍLET
  Další podobné články