V Modřanech se začaly prodávat nové byty

 • V Modřanech se začaly prodávat nové byty
  Minulý týden byl odstartován prodej bytů rezidenčního projektu Nové Modřany. Komorní bydlení se skládá ze 4 bytových domů citlivě zasazených do modřanské zeleně. K dispozici jsou byty o velikosti 2 + kk až 3 + kk s vlastním balkónem, terasou nebo předzahrádkou. Součástí projektu jsou 3 dětská hřiště, venkovní fitness, relaxační zóna a kavárna. Cena bytů v Nových Modřanech začíná na 5 674 658 Kč vč DPH.

  Projekt Nové Modřany je zasazen v jižní části Prahy mimo hluk velkoměsta a zároveň pár minut od zastávek MHD. Celý projekt staví developerská společnost Linkin Investment II v jedné etapě. Noví majitelé se nastěhují do hotového a svébytného komplexu. Jedinečná je také investice, kterou developer vkládá do parkových úprav venkovních prostor. Vnitřní zeleň tak bude zahrnovat i vzácné keře a stromy. Po dokončení developer park i hřiště předá městské části.  Moderní byty s velkorysými balkóny, terasami nebo předzahrádkami doplňuje všudypřítomná zeleň a pohledy na meandry Vltavy a Berounky. V projektu je k dispozici i několik bytů 3 + kk se dvěma balkóny a z vyšších pater se nabízí jedinečné pohledy na Prahu a soutok Vltavy a Berounky.

  Každý byt v Nových Modřanech má k dispozici kočárkárnu, stojany na koloběžky, elektrické nabíječky na auta, 3 dětská hřiště s trampolínami, venkovní posilovnu, relaxační zónu, kavárnu.  Nové Modřany vynikají komorní atmosférou, skvělou dopravní dostupností a krásnou přírodou. Kompletní síť služeb, kvalitní školy a školky a modřanská příroda jsou benefit, které ocení například rodiny s dětmi. V sousedství projektu jsou již zabydlené nové bytové projekty i starousedlické rodinné domy. Blízká lokalita je již zavedená s plnou občanskou vybaveností.  „Developerské projekty, které mění Prahu k lepšímu, jsou naše srdcová záležitost. V Praze už prodáváme nemovitosti více než 25 let a Nové Modřany patří letos mezi naše favority. Velkorysé balkony, terasy a předzahrádky propojují byty s okolní zelení. Na každém rohu jsou stromy, keře, cestičky, předzahrádky, hřiště s trampolínami,“ říká Denisa Višňovská, Partner RK LEXXUS a doplňuje: „Za nás je to pražský ideál pro rodiny s dětmi a mladé páry.“
   
  SDÍLET
  Další podobné články