V olomouckých Nemilanech završili hrubou stavbu. Už jen 4 byty volné.

 • V olomouckých Nemilanech završili hrubou stavbu. Už jen 4 byty volné.
  Developerský projekt Bidli v Nemilanech se dočkal dokončení hrubé stavby. Z celkem 11 bytů ke koupi zbývají už jen poslední čtyři. Moderní bytový dům v atraktivní lokalitě jižní části Olomouce spojuje výhody vesnického a městského života. Společný uzavřený dvůr a zahrada přinese rodinám zázemí k příjemnému trávení volného času. Kolaudace jednotek je plánována na počátek roku 2022.

  Projekt Bidli v Nemilanech úspěšně pokročil do fáze hrubé stavby. Všechny další práce nyní pokračují podle harmonogramu. Komorní rezidence čítá pouhých 11 bytových jednotek o dispozicích 2 + kk a 3 + kk a velikostech 52,7 m2 až 104,4 m2. Všechny disponují promyšleným kompozičním řešením a k některým náleží balkon. Samozřejmostí jsou sklepní kóje a krytá i venkovní parkovací stání na vlastním pozemku. 

  Intimní rodinný areál se zahradou

  Koncept uzavřeného vnitrobloku zajistí dostatek soukromí a prostor pro ničím nerušenou relaxaci. V zadní části zahrady vznikne velký společný pozemek vhodný pro volnočasové aktivity rezidentů.   „Projekt Bidli v Nemilanech jednoznačně vyniká svým umístěním, dostupností všech standardních služeb a uzavřením dvorního traktu. Noví majitelé zde naleznou příjemně tiché a zdravé prostředí s dostatkem zeleně, přitom v těsném kontaktu s městem. Věříme, že se celý projekt promění v krásný rodinný resort,“ uvádí ředitel Bidli development a stavby Roman Weiser.

  V dosahu hanácké metropole

  Nemilany se se nacházejí v malebném místě soutoku potoka Nemilanka s řekou Moravou a dnes spadají pod katastrální území Olomouce. Díky tomu, že leží v okrajovém jižním cípu hanácké metropole, si uchovávají svůj vesnický charakter a nabízejí tak bydlení s komfortem města a klidem venkova.   Strategická poloha usnadňuje dopravní dostupnost. Zastávky autobusu a vlaku se nalézají jen pár minut pěšky od projektu. Autem pak trvá cesta do centra Olomouce pouhých 10 minut. Zároveň jižně od čtvrti vede dálnice D35, součást místního jižního obchvatu.

  Lokalita poskytuje rovněž veškeré občanské zázemí. Podmanivá příroda obklopující projekt skýtá bezpočet příležitostí k procházkám. Na své si přijdou i milovníci aktivního odpočinku. Vyrazit mohou na brusle či kolo na takzvanou Moravskou cyklostezku, jež přímo prochází čtvrtí Nemilany, v blízké budoucnosti dojde také k napojení na Jantarovou cyklostezku. V nejbližším okolí se dále nachází hřiště, bike park a sportovní kluby.
   
  SDÍLET
  Další podobné články