V projektu Touškovský háj u Plzně přicházejí do prodeje další stavební parcely

 • V projektu Touškovský háj u Plzně přicházejí do prodeje další stavební parcely
  Společnost JRD spustila druhou prodejní etapu projektu Touškovský háj, která nabízí 19 parcel pro výstavbu rodinného domu. Zároveň dokončuje jeho první fázi (rozdělenou do tří stavebních částí), kde nedávno proběhla kolaudace inženýrských sítí. Rezidenční areál na okraji Města Touškov u Plzně zahrnuje celkem 94 pozemků, které jsou k dispozici buď samostatně, nebo s možností realizace typového rodinného domu od společnosti Vexta. Jeho výstavbu plánuje developer završit v létě příštího roku.

  Rezidenční areál Touškovský háj je rozčleněný do 94 stavebních pozemků, u nichž probíhá postupné zasíťování, a doplňují ho chodníky pro pěší, sportovní a odpočinkové hřiště a zeleň. Majitelé jednotlivých parcel si mohou zvolit mezi realizací rodinného domu „na klíč“ (a to jednopodlažního bungalovu či patrového domu v dispozicích 3 + kk až 5 + kk), nebo vlastní výstavbou. Ta však nesmí narušovat výslednou podobu celého projektu. 


  Nový komplex Touškovský háj vzniká ve dvou prodejních (respektive čtyřech stavebních) etapách, z nichž ta první je již zcela vyprodaná, a navazuje na původní zástavbu malebného Města Touškov v povodí řeky Mže nedaleko Plzně. Klademe proto silný důraz na to, aby si i po dokončení zachoval svůj charakteristický ráz daný jednotným vzhledem ulic a elegantně sladěnými prvky domů. Naším záměrem vždy bylo, aby noví majitelé pozemků nežili v typickém příměstském satelitu se zcela nesourodými prvky - např. vilami typu ,podnikatelské baroko‘, ale aby si mohli užít dokonalé propojení vesnického a městského stylu života,“ popisuje Pavel Krumpár, obchodní ředitel JRD, a dodává: „Již na jaře příštího roku navíc bude v projektu otevřen vzorový dům. Budoucí zájemci si tak budou moci utvořit lepší představu nejen o vzhledu a standardu domu, ale také o celkovém charakteru místa.“

  Na jaře příštího roku představí společnost Vexta v projektu Touškovský háj vzorový typový dům 146 Trend (tzv. Dům u Dubu) 

   
  SDÍLET
  Další podobné články