V Uhříněvsi začíná výstavba téměř sedmdesáti nových bytů

 • V Uhříněvsi začíná výstavba téměř sedmdesáti nových bytů
  Mimořádně příznivé ceny pod celopražským průměrem nabízí nový projekt bytové výstavby, společnosti Ekospol. Ekobyty U Obory nabídnou celkem 69 mimořádných bytů, každý buď s balkonem, terasou nebo předzahrádkou. Tento projekt je vhodný nejen pro aktivní jednotlivce či mladé rodiny, ale také jako investiční příležitost. V těchto dnech zároveň začíná i stavba tohoto rezidenčního projektu. 

  „Ekobyty U Obory se nacházejí ve vyhledávané lokalitě jen 19 minut od centra a přitom v zeleni. Samozřejmostí je výborná dopravní dostupnost a plná občanská vybavenost – samozřejmostí jsou mateřské i základní školy, lékařské ordinace, obchody i restaurace. V místě je také zámek, divadlo, kino i pivovar. Byty jsou tak ideální pro aktivní rodiny s dětmi ale i jednotlivce. Jen pár minut pěšky je vyhledávaná uhříněveská obora, která je jako stvořená ke klidným procházkám nebo aktivnímu sportování. Na jejím okraji je sportovní a tréninkové centrum a jezdecký klub,“ přibližuje výjimečnost okolí generální ředitel a předseda představenstva developerské společnosti Ekospol Evžen Korec.


  Bytový projekt Ekobyty U Obory mezi ulicemi Františka Diviše a Bystřičná tvoří nízkoenergetický čtyřpodlažní bytový dům disponující celkem 69 byty. Projekt se nachází v Praze Uhříněvsi, nedaleko přírodního útvaru uhříněveská obora. Zájemci mohou vybírat z bytů dispozic od 1 + kk (29 m²) do 3 + kk (75 m²), přičemž každý byt disponuje vždy buď balkonem, terasou či předzahrádkou. Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost, jak MHD, tak i autem.


  Nové byty jsou atraktivní kromě výjimečné lokality také příznivou cenou. „Průměrná cena jednoho metru čtverečního je v tomto projektu pod celopražským průměrem i cenou jiných projektů v okolí. I tentokrát se snažíme nabídnout takové byty, které budou dostupné co nejvíce zájemcům,“ zdůrazňuje Evžen Korec. 

  Nižší cena však není na úkor kvality, naopak Ekobyty U Obory už v základní ceně nabízí vysoký standard, například plovoucí laminátové podlahy, plastová okna s šestikomorovým profilem či protipožární vstupní dveře 3. bezpečnostní třídy. Všechny byty jsou vybaveny také rekuperací, díky které je v domácnosti zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu. „Ten je filtrován a ohříván teplem odcházejícího vzduchu. V každém bytě je tedy zajištěno zdravé větrání bez zbytečných tepelných ztrát,“ vysvětluje mluvčí Ekospolu Filip Sušanka.


  Uhříněves patří v posledních letech k velmi vyhledávaným lokalitám pro bydlení, vhodná je jak pro jednotlivce, tak i pro rodiny. Místo totiž nabízí spoustu sportovního i kulturního vyžití, kromě mnoha sportovišť je zde i divadlo a kino. Možnost relaxace poskytne uhříněveská obora, která je od nových bytů jen pár minut klidné chůze. Zároveň Uhříněves nabízí všechny klady bydlení v hlavním městě – skvělou dopravní dostupnost do centra i ven z města, stejně jako plnou občanskou vybavenost. Tato městská část se může chlubit také vlastním pivovarem a zámkem.
   
  SDÍLET
  Další podobné články