Nájemní bydlení nabývá na atraktivitě. V Plzni bez provize a na 1 měsíc zdarma.

 • Nájemní bydlení nabývá na atraktivitě. V Plzni bez provize a na 1 měsíc zdarma.
  Nedostatek bytů, zejména v Praze a Brně, šroubuje ceny nahoru takovým způsobem, že se bydlení stává nedostupné pro stále širší vrstvy obyvatel. Developeři proto investují stále více do projektů nájemního bydlení. Jedním z těch nejzajímavějších, který může být návodem i pro následovníky, je Unicity Living v Plzni, které se právě dokončuje. 
   
  Společnost Daramis zde v zájmu co nejrychlejšího pronájmu objektů nabízí měsíční nájemné zdarma pro ty zájemce, kteří do konce dubna uzavřou nájemní smlouvu. K tomu bez závazků a bez povinnosti platit provizi. Projekt Unicity Living nabízí plně vybavené byty typu 2 + 1 a 1 + kk v blízkosti Západočeské univerzity v Plzni se širokou škálou doprovodných služeb. Nastěhovat se můžete již od června 2019.  „Pro zájemce o moderní nájemní bydlení v Plzni máme další benefity. Kromě měsíčního nájmu zdarma při podpisu nájemní smlouvy do konce dubna nabízíme také možnost odstoupit od smlouvy do 30 dnů od zahájení pronájmu. Mezi pronajímatelem a nájemcem není žádný zprostředkovatelský článek, který by uměle navyšoval cenu o zprostředkovatelskou provizi,“ uvedl Martin Vachek, výkonný ředitel společnosti Daramis.

  V
  íce než 200 nájemních bytů, které skupina Daramis nabízí, charakterizuje nadstandardní rozsah služeb. K dispozici jsou například wi-fi síť, prádelny, společenská místnost a místnost pro jógu, security služby, úklid nebo odpočinková zóna v udržovaném vnitrobloku s grilem, multifunkčním a dětským hřištěm.


  Vzhledem ke své poloze je nájemní bydlení Unicity Living zajímavou možností pro studenty a pedagogy Západočeské univerzity v Plzni nebo pro zaměstnance společností působících v rozvíjející se průmyslové a obchodní zóně Borská pole. 
   
  V rámci tří etap postupně vzniká 542 jednotek. Nájemní byty jsou plně vybavené. Součástí projektu je udržovaný park ve vnitrobloku.
   
  SDÍLET
  Další podobné články