OTÁZKA TÝDNE pro Jiřího Balouna, vedoucího prodeje a marketingu developerské společnosti Geosan Development

 • OTÁZKA TÝDNE pro Jiřího Balouna, vedoucího prodeje a marketingu developerské společnosti Geosan Development

  Tento týden jste v pondělí 25.5.2020 uvedli do prodeje nový projekt Villa Střížkovská. Jedná se o komorní projekt vila-domu se zahradou s 12 nadstandardními bytovými jednotkami. Hlad po bydlení po novém bydlení je ale obrovský. Připravuje Geosan Development pro tento rok ještě další projekt nebo projekty, o kterých by se dalo již mluvit? Kde a kdy se objeví na našem bytovém trhu? Mají se zájemci o nové bydlení na co těšit?


  Ano, zájem o byty je velký a zájemci o bydlení v našich nových projektech se mají na co těšit. Kromě Villy Střížkovská plánujeme v letošním roce spustit prodej bytů v dalších dvou novostavbách.   Ještě před letními prázdninami chceme představit nové bydlení v Praze 6 – Břevnově přímo u parku Kajetánka. Jedná se o skutečně výjimečné místo, kde se staví jen sporadicky. K dispozici bude 79 bytů ve velikosti od 1 + kk do 5 + kk. Chybět nebudou ani střešní penthousy s výhledem na Pražský hrad anebo rodinné byty se zimními zahradami. V přízemí a v prvním nadzemním podlaží vzniknou prostory pro obchodní a nebytové jednotky, které doplní již tak bohatou občanskou vybavenost v okolí o další obchody a služby. 

  Druhým projektem, který aktuálně chystáme, je výstavba viladomů v atraktivní části Prahy 5. V nabídce budeme mít byty v dispozicích od 1 + kk do 4 + kk, ale zájemci si na jejich uvedení na trh musejí ještě chvíli počkat.


   

  SDÍLET
  Další podobné články