LEXXUS zahájil prodej exkluzivních Apartmánů Hrdlička v rekreační oblasti nedaleko Prahy. Komorní projekt je možné využívat celoročně.  ​

 • LEXXUS zahájil prodej exkluzivních Apartmánů Hrdlička v rekreační oblasti nedaleko Prahy. Komorní projekt je možné využívat celoročně.  ​
  V lesích nedaleko Slapské přehrady se 30 km od Prahy pod názvem Apartmány Hrdlička rodí unikátní dům. Komorní projekt 15ti apartmánů nabízí zázemí uprostřed krásné přírody s perfektní dostupností hlavního města. Dokončení projektu je naplánováno už na podzim.

  Dovolená v Česku je aktuální téma, které s námi zůstane i do budoucna. Zvyšující se kvalita služeb, krásná příroda, památky a široké sportovní vyžití dokáže dobře konkurovat zahraničním destinacím. Slapy jsou navíc perfektně dostupné, z Prahy pouhých 40 minut autem a pravidelnou autobusovou linkou PID ze stanice Smíchovské nádraží za 50 minut. Uprostřed českých lesů nedaleko Slapské přehrady vyrůstá projekt, který nabídne jedinečnou kombinaci klidu, dostupnosti a širokých možností pro volný čas ať pro dovolenou, víkend nebo i jen letní večer.

  Komorní projekt nabízí 15 apartmánů s dispozicemi 1 + kk, 2 + kk a 3 + kk. Každý apartmán má alespoň jednu terasu nebo balkon a venkovní parkovací stání. V rámci společného zázemí bude k dispozici sauna, prádelna, úložné prostory na kola a venkovní posezení. Některé přízemní apartmány budou mít navíc předzahrádku. Apartmány Hrdlička jsou koncipovány k celoročnímu užívání, a přitom si připadáte jako na dovolené. Údržbu a provoz obstarává třetí osoba. Jedinou vaší starostí je, jak co nejlépe strávit svůj volný čas.  „Mít vlastní apartmán kousek od Prahy je ideální řešení. Díky němu získáte naprostou nezávislost a svobodu. Jako exkluzivní prodejce apartmánů Hrdlička vysoce hodnotíme lokalitu nemovitosti. Slapská přehrada, lesy, louky, malebné vesničky a perfektní dostupnost do Prahy atraktivitu projektu znásobují,“ doplňuje Denisa Višňovská, Partner z LEXXUSu.

  Apartmány Hrdlička se rodí ze spolupráce trojice LEXXUS, IMMO Building ze skupiny IMMO Business jako investora a EVO invest jako generálního dodavatele, kdy tato spolupráce se osvědčila v nedávné minulosti ve třech úspěšných bytových projektech v Praze.
   
  SDÍLET
  Další podobné články