Na Slapech představili vzorový apartmán, k prodeji zbývají již jen poslední tři

 • Na Slapech představili vzorový apartmán, k prodeji zbývají již jen poslední tři
  V Apartmánech Hrdlička na Slapech je pro budoucí majitele nově připraven vzorový apartmán, připravený k obývání už na toto léto, kdy je celý objekt určen k nastěhování. Útulný design interiéru respektuje dovolenkový koncept celého projektu umístěného uprostřed krásné přírody. Hlavními znaky jsou lehkost a minimalismus při maximálním využití prostoru. Obytnou část doplňuje velkorysá terasa, která umožňuje výhled do zeleně a propojuje apartmán s okolím.

  Na příjemný obytný prostor s pohovkou, stolkem a židlemi navazuje kuchyňský kout vybavený spotřebiči. Spací patro s manželskou postelí je přístupné po vnitřním schodišti. Koupelna je zařízena sprchovým koutem, umyvadlem, WC a otopným žebříkem. Dostatek úložného prostoru zajišťuje nábytek vyrobený na míru, a především velká komora náležící k apartmánu. Příjemnou atmosféru dodávají celému apartmánu stylové dekorace a osvětlení, záclony a závěsy.  „Naším záměrem bylo vybudovat pro klienta útulné a zároveň funkční zázemí, kde nebude třeba dalších časových či finančních investic. Nový majitel si jen vyzvedne klíče a může si užívat. Věříme, že apartmán je také skvělou inspirací, jak lze tento atypický prostor zařídit“ uvádí Mgr. Iva Zedníčková z developerské společnosti IMMO Building.

  Apartmány Hrdlička reprezentují trendy dnešní doby. Chalupaření 21. století už není o sekání trávníku, ale o svobodě, pohodlí a maximálním odpočinku. Komorní projekt zahrnuje 15 apartmánů s vlastní terasou nebo balkonem a dispozicemi 1 + kk až 3 + kk. Kompletní údržbu a provoz domu celoročně zajistí správce domu a majitelé apartmánů se tak nemusí o nic starat. Praha je vzdálena jen 40 minut jízdy autem nebo 50 minut pravidelnou autobusovou linkou ze Smíchovského nádraží.  Celý projekt klade důraz na maximální komfort. Parkování je zajištěno přímo před domem a majitelům bude k dispozici nadstandardní vybavení společných prostor, jako je sauna s odpočívárno, prádelna s pračkou a sušičkou, úložné prostory pro kola, topení na dálkové ovládání (Klientem volitelný doplněk) apod.

  „Apartmán na Slapech je ideální na celoroční bydlení. Výjimečné okolí a perfektní dostupnost do Prahy atraktivitu projektu výrazně zvyšují. Úspěšnost celého projektu podtrhuje enormní zájem o koupi. K dnešnímu dni zbývají v celém projektu poslední tři apartmány a my se těšíme na spokojené budoucí majitele,“ říká Denisa Višňovská, Partner LEXXUS.  Apartmány Hrdlička se rodí ze spolupráce trojice LEXXUS, IMMO Building jako investora a EVO invest jako generálního dodavatele. Tato spolupráce se již několikrát osvědčila, např. na čtyřech úspěšně dokončených bytových projektech v Praze.
   
  SDÍLET
  Další podobné články