Kousek od stanice metra se začaly stavět byty s benefitem až 600 000 Kč 

 • Kousek od stanice metra se začaly stavět byty s benefitem až 600 000 Kč 
  V Praze 5 Stodůlkách byla zahájena výstavba rezidenčního projektu Arcus City, který patří do portfolia renomované developerské skupiny UBM Development Czechia. Arcus City nabízí byty s dispozicemi 2 + kk až 4 + kk, zahradní byty a penthousy s nádhernými výhledy do krajiny. Díky občanské vybavenosti, blízkosti stanice metra Stodůlky a okolní přírodě je tento projekt skvělou příležitostí pro rodiny s dětmi a milovníky přírody. Byty jsou již v prodeji, první zájemci získají benefity v hodnotě až 600 000 Kč.

  Projekt Arcus City je navržen s důrazem na kvalitu a detail. Byty s podlahovou plochou od 41 m2 až do 135 m2 jsou ideální pro rodiny, páry i jednotlivce. Každý byt má vlastní terasu nebo balkon, specialitou projektu jsou zahradní byty s předzahrádkami a soukromým vstupem do bytu. V nabídce jsou již poslední luxusní penthousy.  Velkou předností projektu je lokalita. Stodůlky patří mezi rychle se rozvíjející atraktivní rezidenční čtvrť v Praze.  V nejbližším okolí je vše důležité. Mateřské i základní školy, doktoři, obchody, úřady, pošta. Součástí projektu Arcus City je i vlastní autobusová zastávka přímo u domu. Díky zastávce metra Stodůlky se rychle dostanete do centra Prahy (15 minut) i na letiště (20 minut).    V bezprostředním okolí čeká klid přírody i široké možnosti venkovní rekreace. Přímo u Arcus City je turistická stezka a nedaleko od projektu jsou i další nádherná místa jako Prokopské a Dalejské údolí nebo historické Řeporyje.

  Dokončení první fáze výstavby bude na jaře 2023, prodej bytů je zahájen. Prodej bytů zajišťuje česká realitní kancelář LEXXUS NORTON.
   
  SDÍLET
  Další podobné články