Minutu chůze od stanice metra se ještě nestaví, ale už rychle prodává

 • Minutu chůze od stanice metra se ještě nestaví, ale už rychle prodává
  Byty v moderní Alfa Residenci u pražského metra B Luka rychle mizí. Ještě před oficiálním zahájením stavby je prodáno 40 % jednotek. Developer Mint Investments také vybral generálního zhotovitele, je jím úspěšná stavební firma GEMO, a. s. První fáze spodní části stavby byla dokončena, stavba samotného domu Alfa Residence právě začíná.

  Velký zájem o byty v Alfa Residenci dokazuje jejich svižný prodej. Necelé dva měsíce od zahájení prodeje byl dům z 25 % prodán a zájem neklesá. Což potvrzuje fakt, že ještě před zahájením samotné stavby je prodáno přes 40 % bytů. Alfa Residence je mimořádná svým inovativním přístupem. Nabízí řadu nadstandardních benefitů na míru jednotlivci i rodině. V moderní residenci tak budou například parkovací stání s možností dobíjení elektromobilů, dále tzv. delivery boxy Blocks pro nepřetržitý příjem balíčků, byty nabídnou ideální prostor pro pohodlnou home office a v domě nebudou chybět držáky na kola. V posledních patrech je možná příprava pro klimatizaci.  Díky umístění domu se byty také rychle prodávají. Rezidence bude stát 1 minutu chůze od metra B Luka v oblíbených pražských Stodůlkách. Výtečné je i spojení s centrem Prahy. Anděl je odtud vzdálen 13 minut, Karlovo náměstí 15 minut a letiště Václava Havla 22 minut. Výborná je i oibčasná vybavenost samotných Stodůlek, což znamená, že v blízkém okolí Alfa Residence najdete vše důležité pro pohodlný život. Obchody, školy, úřady, lékaře, sportoviště ale i krásnou přírodu, cyklistické trasy, rybníky, parky a další klidné kouty.

  Byty o dispozicích 1 + kk až 3 + kk jsou nápaditě řešené a prostorné, ve velikostech od 40 m2 do 92 m2. Mají také balkony, terasy nebo předzahrádky. Celá Alfa Residence má 10 pater, na podlaží je obvykle umístěno 8 bytů, celkově je v objektu navrženo 76 bytů. Každý byt má sklepní kóji, k dispozici jsou dva výtahy a podzemní parkoviště.  

  Alfa Residence není jen nadstandardním soukromým bydlením, ale může být i o zajímavou investici. Dokončení Alfa Residence je očekáváno v zimě roku 2022.
   
  SDÍLET
  Další podobné články