Minutu od metra se začaly stavět moderní byty s home office 

 • Minutu od metra se začaly stavět moderní byty s home office 
  Dnes byla oficiálně zahájena výstavba nových bytů projektu Alfa Residence v pražských Stodůlkách. Budoucí majitelé ocení rychlé spojení s centrem Prahy, veškerou vybavenost hned za rohem, a přesto i klid krásné přírody. A řadu výhod k tomu: parkovací místa s elektrostanicemi, boxy pro příjem balíčků, ideální prostor pro home office a další. Prostorné byty o velikosti 1 + kk až 3 +kk , jejichž prodej zajišťuje realitní kancelář LEXXUS, budou dokončeny v zimě roku 2022.

  Hlavním cílem Alfa Residence je splnit potřeby a přání moderního jednotlivce i celé rodiny. Projekt proto nabízí řadu nadstandardů jako možnost uzpůsobit byt pro komfortní práci z domu, nabíjení elektromobilů v rámci všech parkovacích stání, boxy pro nepřetržitý příjem balíčků, umístění držáků na kola do každého bytu a také i klimatizaci ve vybraných bytových jednotkách.  Lokalita je důležitou součástí projektu a jeho hlavní myšlenky. Residence je vzdálena pouhou 1 minutu chůze od stanice metra Luka, odkud je to 13 minut jízdy k Andělu, 15 minut ke Karlovu náměstí a 22 minut na letiště Václava Havla. V okolí Residence jsou obchody, doktoři, školy i široké možnosti zábavy. Příroda je jen pár minut odsud, v bezprostředním okolí jsou dva rybníky, park i cyklotrasa, v dosahu je i překrásné Prokopské údolí.

  Každý z bytů nabízí dostatek prostoru a pohodlí, i nejmenší byty 1 + kk mají více než 40 m2, 3 + kk nad 90 m2. Každý byt má vlastní sklepní kóji a lodžii, přízemní byty terasu s předzahrádkou. Desetipatrová Alfa Residence obsahuje celkem 76 bytů. Na podlaží je jich obvykle 8, rezidentům budou k dispozici dva výtahy. 


   „Alfa Residenci jsme navrhli tak, aby splnila i náročné představy o bydlení. Aby vynikala svým moderním přístupem a zároveň byla i chytrou investicí. Výborná lokalita v pražských Stodůlkách nám s tím výrazně pomohla, 25 % bytů se prodalo ještě před zahájením stavby,” říká o projektu Sebastien Dejanovski z developerské společnosti Mint Investments.
   
  SDÍLET
  Další podobné články