V projektu na Slapech je volná už jen polovina apartmánů

 • V projektu na Slapech je volná už jen polovina apartmánů
  Komorní projekt Apartmány Hrdlička, který je situován uprostřed krásné přírody s perfektní dostupností Prahy, je již z 50 % vyprodán. Stavba je ve finální fázi dokončovacích prací a apartmány budou k nastěhování už na léto 2021.

  O nové bydlení na Slapech je nyní velký zájem. Covid totiž pozměnil priority, pracovní návyky i možnosti. Home office je trend, který dnes nabízí většina zaměstnavatelů a denní přítomnost v kanceláři se stává minulostí. Apartmány Hrdlička přitom umožňují nejen pracovat, ale i zároveň trávit svým způsobem dovolenou, neboť zajišťují svým rezidentům celoroční bydlení v přírodě.

  Díky rostoucí kvalitě služeb, rekreačnímu okolí, památkám a širokému sportovnímu vyžití začíná Česko konkurovat zahraničním destinacím. Češi tak tráví dovolenou zase doma. Apartmány Hrdlička na Slapech jsou od Prahy vzdáleny jen 40 minut autem a pravidelná autobusová linka vás tam doveze za 50 minut.  Komorní projekt Hrdlička nabízí 15 apartmánů s dispozicemi 1 + kk až 3 + kk a jeden vyhlídkový apartmán. Každý má vlastní terasu a 1 parkovací místo hned u domu. V rámci společných prostor je k dispozici sauna s relaxační místností, společná pračka a sušička a úložné prostory pro kola. Apartmány Hrdlička jsou sice koncipovány jako dovolenkové bydlení, ale zároveň umožňují celoroční užívání. Kompletní údržbu a provoz domu řeší třetí osoba a majitelé apartmánů tak mají jedinou starost, jak nejlépe strávit svůj čas.

  Právě v těchto dnech bylo doplněno vybavení pro venkovní posezení a příští týden bude instalována sauna. Developer IMMO Buidling také zareagoval na poptávku klientů po možnosti kotvit loď a jedno kotviště pro Hrdličku je již zajištěno.  „Celoroční byt na Slapech je ideál. Dovolenou máte kdykoliv a váš home office začíná plaváním, projížďkou nebo kávou na terase s výhledem do lesa. Perfektní dostupnost do Prahy a lokalita atraktivitu projektu výrazně zvyšují. Apartmány Hrdlička je pro naše makléře srdeční záležitost,“ říká Denisa Višňovská, partnerka LEXXUS.

  Apartmány Hrdlička jsou dalším projektem IMMO Building a EVO invest jako generálního dodavatele, na kterém spolupracuje LEXXUS. Tato spolupráce se již osvědčila ve třech úspěšných bytových projektech v Praze.
   
  SDÍLET
  Další podobné články