Dokončena hrubá stavba Rezidence U Boroviček  

 • Dokončena hrubá stavba Rezidence U Boroviček  
  Komorní projekt 23 bytových jednotek se soukromou zahradou vyrůstá v mírném předstihu oproti harmonogramu a přesně podle stavebního plánu. Hrubá stavba již stojí, a proto můžete vidět vztyčenou glajchu, která je symbolem nejvyššího bodu stavby. Dokončení projektu očekáváme již v létě 2021. Rezidence U Boroviček se staví ve vilové čtvrti u Bílé hory a nabízí nadstandardně vybavené byty o rozměrech 1 + kk až po rodinné 4 + kk, moderní minimalistickou architekturu, klid přírody a vynikající dostupnost do centra Prahy i na letiště Václava Havla.

  Promyšlená architektura Rezidence U Boroviček citlivě dotváří vilovou čtvrť u Bílé Hory. Designové keramické obložení, rozlehlá okna a soukromá zahrada dokonale zapadají do klidné lokality na prosluněném jižním svahu v sousedství lesoparku Řepy. Ve vysokém standardu bude vyhotoven každý z 23 bytů o výměře 33,96 m2 až 118,60 m2. Většina bytů je vybavena vlastním prostorným balkonem, terasou či předzahrádkou. Součástí rezidence jsou podzemní garáže, sklepy, možnost dobíjení elektromobilů ale také technologie na využívání solární energie a zadržování dešťové vody.


  „Dodržet v dnešní složité koronavirové době jakýkoliv plán není snadné. Nicméně se zatím držíme harmonogramu, kde jsme i v mírném předstihu, a stavba postupuje bez problémů. Daří se nám i na poli prodejů, aktuálně je pod smlouvou již 60 % všech jednotek“ potvrzuje úspěch projektu Peter Višňovský z LEXXUS NORTON.


   
  SDÍLET
  Další podobné články